Müşteri Hizmetleri

Gedik Yatırım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gedik Yatırım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Gedik Yatırım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Gedik Yatırım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Gedik Yatırım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gedik Yatırım çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Gedik Yatırım müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Gedik Yatırım şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Gedik Yatırım müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Gedik Yatırım Çağrı Merkezi Numarası

Bir yatırım yapmayı düşünüyorsunuz ama elinizdeki olan parayı en az riske atarak yatırım yapma düşüncesindesiniz. Dahası günümüz koşullarında hangi kanaldan en doğru en güvenilir biçimde hizmet alacağınızı bilemiyorsanız 30 senedir sektörde olan ve size özel çözümler sunan bu yatırım şifrketi bir telefon kadar yakınınızdadır. Güvenle ve kafanızda en ufak bir soru işareti kalmadan Gedik Yatırım çağrı merkezi numarası aranarak derhal ilk adımınızı atabilirsiniz.

Gedik Yatırım çağrı merkezi numarası 0216 453 00 53 nolu telefondan varabilirsiniz.

Gedik Yatırım Müşteri Hizmetleri Numarası

Sektöründe öncü ve önder bir kuruluş olan Gedik Yatırım müşteri hizmetleri numarası yeni hesap açılışı yapacaklar için 444 0 435 şekilindedir. Eğer ilk defa firma ile çalışmaya başlayacak iseniz günün hangi saati olursa olsun, hafta içi hafta sonu fark etmeksizin üstte bulunan numarayı aranarak müşteri hizmetleri numiçinden karşınıza çıkan profesyonel, kafanızda olan tüm soruların yanıtlarını verebilecek olan kişi ile görüşme sağlayabilirsiniz. Firma bu anlamda dünya normlarında hizmet veren bir yapıdadır. Sizi sizin durumunuza göre en doğru bir biçimde yönlendirirler. Size özel çözümler sunarlar. Böylelikle siz de karlı işlere imza atarak geleceğinizi güvenceye daha fazla alabilirsiniz.

Gedik Yatırım müşteri hizmetleri numarası 0216 453 00 53 nolu telefondan varabilirsiniz.

Gedik Yatırım Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Peki ama Gedik Yatırım direkt bağlanma numarası da aynı mıdır sorusunun yanıtı aynı olmadığıdır. Burada özellikle yatırımcıların iletişim merkezi numarası 0 216 453 00 53 şekilindedir. Bu numara mesai saatleri içinde hafta içi aranarak gerekli olan bilgiler alınabilir. Yine bu noktada firmadan özellikle görüşmek istediğiniz bir kişi var ise o zaman yine bu numara aranarak o birinin dahili numarası biliniyor ise tuşlanır, eğer bilinmiyor ise o zaman santral operatöre bağlandığı zaman görüşülmek istenen kişin isim bilgileri verilir. Böylelikle herhangi bir sorun sıkıntı olmadan iletişim sağlanır.

Gedik Yatırım müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 453 00 53 nolu telefondan varabilirsiniz.

Gedik Yatırım Şikayet Hattı

Herhangi bir sebepten ötürü herhangi bir sorun yaşanır ise o zaman Gedik Yatırım şikayet hattı numarası anında aranabilir. Bu numara üstte gösterilen numaradır. Doğrudan sorun meydana geldiği zama numara aranır ve yaşanan sorun şikayet edilir. Firma bu hususta son derece hassastır ve her türlü desteği derhal verir.

Gedik Yatırım şikayet hattı 0216 453 00 53 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Gedik Yatırım müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Gedik Yatırım şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Gedik Yatırım Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 453 00 53

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Gedik Yatırım çağrı merkezi numarasına 0216 453 00 53 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Genel Müdürlük

Adres İletişim Bilgisi : Altayçeşme Mahallesi, Çamlı Sokak, No: 21, Kat: 10-11,12, 34843 Maltepe/İstanbul

Tel No : 0216 453 0000

Fax İrtibat Hattı : 0216 377 1136

Yeni Hesap Açılışı İçin Çağrı Merkezi : 444 0 435

Yatırımcı İletişim Merkezi İrtibat Numarası : 0216 453 00 53

Arama Kelimeleri: Gedik Yatırım iletişim bilgileri, Gedik Yatırım telefon no, Gedik Yatırım irtibat tel, Gedik Yatırım canlı destek, Gedik Yatırım müşteri temsilcisi, Gedik Yatırım şikayet hattı, Gedik Yatırım müşteri hizmetleri numarası, Gedik Yatırım çağrı merkezi numarası, Gedik Yatırım iletişim numarası, Gedik Yatırım çağrı merkezi, Gedik Yatırım müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu