Başvurular

Gaziosmanpaşa 90 Sözleşmeli Güvenlik ve Büro Personeli Alımı 2022

Gaziosmanpaşa 90 Sözleşmeli Güvenlik ve Büro Personeli Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Gaziosmanpaşa 90 Sözleşmeli Güvenlik ve Büro Personeli Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Gaziosmanpaşa 90 Sözleşmeli Güvenlik ve Büro Personeli Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Gaziosmanpaşa 90 Sözleşmeli Güvenlik ve Büro Personeli Alımı

Üniversite 90 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Duyurusu

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi anlaşmali güvenlik görevlisi alımı, büro personeli alımı ve sağlık personeli alımı yapıyor. Sağlık personeli hemşire alımı, ebe, tekniker, eczacı, fizyoterapist ve teknisyen olarak ilana çıkıldı.

Yukarıda sayılan ünvanların tamamında lise, önlisans ve lisans mezunları için ilan yer alıyor. Kılavuz incelenerek başvuru yapılması önem arz ediyor.

tokat-gaziosmanpasa-universitesi-personel-alimi.jpg

Başvurular Nasıl ve Nereden Yapılacak

Adaylar 19 Kasım 2021 tarihi bitimine kadar Üniversite web sayfasından temin edilecek başvuru formu ve istediğimiz belgelerle birlikte (Aslı görülmek üzere Başkanlıkça onaylanmış yahut turkiye.gov.tr adresinden oluşturulmuş belgeler ile şahsen yahut internet ortamında başvuru yapabilecek. Güvenlik görevlisi alımı için adaylar şahsen üniversiteye başvuru yapacak.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı lise, önlisans ve lisans mezunu olarak yapılacak. Erkek ve kadın alımları yapılacak.

Müracaat tarihinin son günü saygınlığıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10 uncu maddesinde bulunan şartları taşımak. 5188 sayılı Kanun gereği özel güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak.

Valilik aracılığıyla tertip edilen ve son başvuru tarihi saygınlığıyla geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak. (Asıl listeye giren adayların atama için bu belgeyi ibraz edecekleri zaman belgenin geçerlilik zamanının dolmamış olması gerekir.)

Adayın görevini yapmasına engel sağlık sorunu (ruhsal-fiziksel) olmaması, Atanmaya hak kazanma durumunda tam teşekküllü bir sağlık kuruluşundan aldığı sağlık raporu istenecektir.) Vücutta görünecek biçimde dövmesi bulunmamak.

Kadınlarda 160 cm’den kısa boylu olmamak, boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu içindeki fark 10’ten fazla, 15’dminimum olmamak.

Erkeklerde 170 cm’den kısa boylu olmamak, boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu içindeki fark 10’ten fazla, 15’dminimum olmamak. Bu pozisyon için başvurular şahsen yapılacağından boy/kilo ölçümü kurumun belirleyeceği yerde yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu