Bilgi Arşivi

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi İş İlanları Güncel 2022 

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi İş İlanları Güncel , iş başvuruları kategorimizde Gaziantep Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi İş İlanları Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Gaziantep Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi İş İlanları Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi İş İlanları Güncel 

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

1952 senesinde yalnızca tek bir Blok olarak hizmet vermeye başlayan hastane zaman içinde B blok, D blok ve acil servis gibi ek binaların hizmete alınması ile 2006 yılına gelindiğinde 5 Blok, semt polikliniği ve ana binası ile halka sağlık hizmeti vermeye sürdürmektedir.

Bu binalarda ise biyokimya ve mikrobiyoloji laboratuvarı, 2006 başından beri faaliyet göstermektedir. 303 yatak kapasitesine sahip kurum bölge vatandaşlarına ek olarak işinde uzman tercümanlar ile yabancı dillerde de hizmet vermektedir. Türkiye’nin en büyük diyabetik ayak merkezi olan hastanede, 80 yoğun bakım yatağı ve 16 adet de ameliyathane bulunmaktadır.

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi İş İlanlarıGaziantep Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi İş İlanları

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kurum eğitim ve araştırma hastanesi olsa da bir kamu kuruluşu olması sebebiyle tüm personel alımlarını kamu personeli alım mevzuatlarına göre yapmakta olup, gerekli görüldüğü zamanlarda başhekimlik aracılığıyla anlaşmali işçi alımı da yapılabilmektedir. Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin esaslar adlı mevzuatı okuyarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kurumun anlaşmali yahut kadrolu olarak yapacağı tüm personel alım ilanları devletin resmi kaynakları olan ilan.gov.tr, resmi gazete ve İŞKUR aracılığıyla yayımlanmaktadır. Yukarıda verilen devlet kanalları düzenli olarak takip edilir ve İŞKUR kaydı yapılırsa kurum adı altında çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi İş İlanları

Hastane taşeron firmalar aracılığı ile de çeşitli hizmetler almaktadır. Hizmet alım ihaleleri yine ilan.gov.tr adresinde yayımlanmakta olup bu ilanları takip edebilir, dilerseniz şehrinizde bulunan taşeron firmaları ile iletişime geçerek bu biçimde bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz.

Hastanenin paylaşımı yaptığı tüm açıklamaları ve haberleri takip etmek için buraya tıklayarak hastanenin resmi web sitesine gidebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu