Başvurular

Gaziantep Büyükşehir Belediye 50 Devlet Memur ve Zabıta Memuru Alımı 2022

Gaziantep Büyükşehir Belediye 50 Devlet Memur ve Zabıta Memuru Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Gaziantep Büyükşehir Belediye 50 Devlet Memur ve Zabıta Memuru Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Gaziantep Büyükşehir Belediye 50 Devlet Memur ve Zabıta Memuru Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Gaziantep Büyükşehir Belediye 50 Devlet Memur ve Zabıta Memuru Alımı

Gaziantep Büyükşehir Belediye kamu personeli alımı yapacak. Yerel yönetimler sayfası üzerinden paylaşılan ilanda Belediye Başkanlığı bünyesine 50 devlet memur alımı yapılıyor.

Başvurular nasıl yapılacak?

Adaylar başvurularını Şehitkamil Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Mücahitler Mh. Ali Fuat Cebesoy Blv. No:4 27090 Şehitkamil/GAZİANTEP adresine şahsen müracaatlar yapılacaktır.

Başvurular yalnızca şahsen olarak yapılacaktır. Boy ve kilo ölçümü yapılacağından posta yolu yahut online müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuruda bulunacak adaylar 27 Eylül 2021 tarihi itibari ile alınmaya ekranlara gelecek olup en geç başvurular 1 Ekim gerçekleştirilecektir. Belirtilen tarihler içinde adaylar mesai saatleri sürecince başvuru yapacaktır. Mesai saatleri dışında yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Zabıta Memuru Alımı Başvuru Şartları

Erkeklerde minimum 1.67 metre, kadınlarda minimum 1.60 metre boyunda olma, boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu içinde 10 kilogramdan fazla fark bulunmaması şartı aranıyor.

Başvuruda bulunacakların önceden çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlardan disiplinsizlik yahut ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmama, başvuru yapacak birinin minimum B sınıfı sürücü belgesine sahip olma şartları aranmaktadır.

Devlet Memur Alımı Öğrenim Durumu

10 Kişilik Kadro: başvuruda bulunacak bireylerin çevre mühendisliği, inşaat mühendisliği, gıda mühendisliği, iş sağlığı ve güvenliği, veteriner bölümlerinden üniversitelerin lisans mezunu olma şartı aranıyor.

40 Kişilik Kadro: Başvuru yapacak adayların kurum aracılığıyla yapılan bilgilendirmede “Yerel Yönetimler Lisans programından mezun olmak” şartı aranıyor.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu