Başvurular

Gazi Üniversite Hastanesi 8 kamu personeli alacak (İŞKUR İlanları) 2022

Gazi Üniversite Hastanesi 8 kamu personeli alacak (İŞKUR İlanları) 2022, iş başvuruları bölümünde Gazi Üniversite Hastanesi 8 kamu personeli alacak (İŞKUR İlanları) ile ilgili bilgi aktaracağız. Gazi Üniversite Hastanesi 8 kamu personeli alacak (İŞKUR İlanları) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Gazi Üniversite Hastanesi 8 kamu personeli alacak (İŞKUR İlanları)

İŞKUR ilanları ile Ankara Gazi Üniversite Hastanesi 8 kamu personeli alımı yapacağını dile getirdi. İlana göre lise mezunu adaylar başvuru yapabiliyor.

Hastane personeli alımı başvuru şartları ve şeklini siz değerli okurlarımız için şöyle detaylandırdık.

Elektrikçi alımı 3 kişi; 00005927501 iş ilan numarası ile başvuru kabul etmektedir. Adaylar iç ve dış mekanda çalışmasına engel durumu olmaması. 35 yaşını bitirmemiş olması, elektrik kuvvetli akımlarda çalışabilmesi ve mesleki teknik lise mezunu olması gerekmektedir.

niversite-hastanesi.jpg

Plastik doğrama ve PVC imalat-montajcısı alımı 1 kişi; 00005927527 İŞKUR numarası olarak sunuldu. Başvuracaklar 18-35 yaş içinde olması, kamu haklarından mahrum olmayan, 5 yıl deneyim sahibi olan ve meslek lisesi alakalı bölüm mezunu olması isteniyor.

Hastane hizmetlisi alımı 1 kişi; başvurular 00005927668 iş ilan numarası işe yapılacak. Düz lise mezunu ve tüm lise mezunları başvuru yapabilecek. Hastanelerde önceden 5 yıl çalıştığını gösterir belge sahibi olması isteniyor. Gasilhanede görev verilecek.

Makine bakım onarım teknisyeni ve onarımcısı alımı 2 kişi; 00005927693 iş kurumu numarası ile işlem yapılacak. Makine, makine bakım onarım ve makine teknolojisi meslek lisesi mezunu olması talep ediliyor.

Kaynakçı alımı 1 kişi; 00005927710 iş ilan numarası olarak adayların ulaşımine açıldı. Adaylar 18 ile 35 yaş içinde olması isteniyor. 1 yıl işinde uzman olduğunu belgelemesi istenmektedir. Kaynakçılık, metal doğrama, metal teknolojisi ve metal işleri mesleki lise mezunları başvuru yapabiliyor.

Başvurular İŞKUR iş ilanları üzerinden yukarıda verilen numaralar ile internet ortamında yapılacak. 19 Mart 2021 tarihi bitimine kadar işlem yapılabilir. Başvuru yapacak bireyler Ankara şehrinde ikamet ediyor olması gerekiyor. İkamet etmeyenler bu alıma başvuru yapamayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu