Müşteri Hizmetleri

Gazdaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Gazdaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Gazdaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Gazdaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Gazdaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Doğalgaz, son senelerda yurdumuzda bi hayli yaygınlaşmış; kullanım kolaylığı, ekonomik olarak fiyat aralıkları, güvenli oluşu ve tamamen doğa dostu olması ile bir çok kişi aracılığıyla kullanılmaktadır. Günlük ihtiyaçlarımızı sağlayabilmemiz için varolması gereken etkenlerin baş saatleri civarında doğalgaz gelir.

Ülkemiz genelinde evlerimize kadar gelen doğalgazın satımı ve sevkiyatını yapan firmalar bölge bölge ayrılmıştır. 2004 senesinde kurulmuş olan Gazdaş; Gaziantep, Kilis, Lüleburgaz, Edirne, Kırlareli, Tekirdağ ilimizde hizmet veren bir enerji sevkiyat kuruluşudur. Gazdaş, Gaziantep, Kilis, Lüleburgaz, Edirne, Kırlareli, Tekirdağ bölgesindeki doğalgaz sevkiyatından, satışından ve desteğinden sorumlu bir firmadır.

Gazdaş’ın 444’lü ve üç haneli birer çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla abonelik açma işlemleri ile ilgili bilgi alabilir, ödenmemiş faturanızı sorgulayabilir, size yakın Gazdaş hizmet bürosunun bilgilerine ulaşabilir, arıza bildiriminde bulunabilir, aboneliğiniz ile ilgili bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Gazdaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 9 429
187

Arama Kelimeleri: gazdaş iletişim bilgileri, gazdaş telefon no, gazdaş irtibat tel, gazdaş canlı destek, gazdaş müşteri temsilcisi, gazdaş şikayet hattı, gazdaş fatura ödeme, gazdaş kesinti

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu