Müşteri Hizmetleri

Gardırop Savaşları Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Gardırop Savaşları Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Gardırop Savaşları Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Gardırop Savaşları Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Gardırop Savaşları Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Gardırop Savaşları, sabah kuşağının vazgeçilmez moda yarışma programlarından biri olma özelliğini taşır. Haftaiçleri her gün 12.45’te FOX TV ekranlarında seyredenleriyle buluşmaktadır. Programın jüri üyeleri şu bireylerdir; Gül Gölge Saygı, Raşit Bağzıbağlı, Ayşe Brav. Yarışmanın büyük ödülü tam 100.000 TL’dir.

Gardırop Savaşları’nda 5 adet yarışmacı bulunmaktadır. Yarışmada her gün değişik bir konsept belirlenmekte, yarışmacılara verilen belirli bir bütçe ile toplam 2 saat içinde İstanbul’un farklı farklı semtlerinde kendilerine uygun alışveriş yapıp kombin yapmaları istenmektedir.

Gardırop Savaşları’na ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası yahut Gardırop Savaşları Whatsapp hattı gibi gibi bir numara ne yazık ki bulunmamaktadır. Lakin aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı aracılığıyla yarışmaya başvuruda bulunabilirsiniz.

Gardırop Savaşları Yarışması Başvuru Formu

Arama Kelimeleri: gardırop savaşları iletişim bilgileri, gardırop savaşları telefon no, gardırop savaşları irtibat tel, gardırop savaşları canlı destek, gardırop savaşları müşteri temsilcisi, gardırop savaşları şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu