Müşteri Hizmetleri

Garanti Borç Bilgilendirme Servisi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Garanti Borç Bilgilendirme Servisi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Garanti Borç Bilgilendirme Servisi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Garanti Borç Bilgilendirme Servisi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Garanti Borç Bilgilendirme Servisi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Garanti Borç Bilgilendirme Servisi çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Garanti Borç Bilgilendirme Servisimüşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Garanti Bankası’nın kredi kartı ve kredi borçlarını belirli bir zaman ödemeyenler için kurduğu bir servistir. Ekstre son ödeme tarihinizden 20 gün sonra Garantı Bankası Borç Bilgilendirme Servisi adınıza telefonla bilgilendirme yapmaktadır. Bu bilgilendirme telefonunuza gelen kısa mesajla da yapılabilmektedir.

Eğer ödemeniz gereken tutar söz verdiğiniz tarihte ödenmez ise müşteri kimliğiniz inceleme işlemine alınıp kredi notunu düşebilir, bu durum diğer banka kuruluşlarıla olan ilişkilerinizde kötü bir etki yaratmaktadır.

Garanti Borç Bilgilendirme Servisi Çağrı Merkezi Numarası

Tarafınıza gelen mesajlar bilgilendirme amaçlı olabileceği gibi ödeme ile alakalı zorunluluk gerektiren durumlar hususunda da ikaz amaçlı gönderilebilmektedir. Gelen mesajları dikkatle okuyarak borçlarınızı kısa bir sürede ödemeniz sizlerin kredi notunu daha fazla düşürmesini engelleyecektir.

Garanti Bankası Borç Bilgilendirme Servisi’nin bir çok 0212’li çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Farklı farklı numaralardan sizi arayabilirler. Eğer kredi kartı borcunuzu ödediyseniz, borcunuzun ödenmesi için bir süre talep ediyorsanız, ve hatalı bir biçimde sizden borç ödenmesi isteniyorsa bu numaralar aracılığıyla detaylı olarak müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz.

Garanti Borç Bilgilendirme Servisi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 410 90 00
0216 212 04 68

Arama Kelimeleri: garanti borç bilgilendirme servisi iletişim bilgileri, garanti borç bilgilendirme servisi telefon no, garanti borç bilgilendirme servisi irtibat tel, garanti borç bilgilendirme servisi canlı destek, garanti borç bilgilendirme servisi müşteri temsilcisi, garanti borç bilgilendirme servisi şikayet hattı, Garanti Borç Bilgilendirme Servisi çağrı merkezi numarası, Garanti Borç Bilgilendirme Servisi müşteri hizmetleri numarası, Garanti Borç Bilgilendirme Servisi iletişim numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu