Bilgi Arşivi

Garanti BBVA İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Garanti BBVA İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Garanti BBVA İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Garanti BBVA İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Garanti BBVA İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Garanti BBVA’da çalışmak isteyenlere müjde! Garanti BBVA iş ilanları, iş başvurusu, Garanti BBVA işçi alımı haberleri makalemizde.

Ankara’da 11 Nisan 1946 senesinde kurulmuş olan banka, 30 Eylül 2014 senesinden sona, 107 milyar Amerikan dolarına ulaşmayı başarmıştır. Bunun yanında ise; Türkiye’nin en büyük bankaları içinde 2. Sırada yer almayı da başarmıştır. Bankanın kurulumu ile tek bir kişi aracılığıyla gerçekleşmemiştir. Garanti BBVA bankası kurulduğu tarihte 103 tane ortağın bir araya gelmesiyle kurulmuş bir anonim şirkettir. Garanti BBVA bankasında 2019 senesinde CEO Recep Baştuğ ise; şimdilerde hala görevini sürdürmeye sürdürmektedir. Bankanın genel merkezi; İstanbul’un Beşiktaş beldesinde bulunmaktadır.

Garanti BBVA İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuGaranti BBVA İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Garanti BBVA İş İlanları

Garanti BBVA çok büyük bir banka olduğu için ve bir çok çalışana sahip olduğu için senenin belirli zamanlarında bir çok iş ilanı yayınlamaya sürdürmektedir. Bu ilanları en güncel biçimde takip edebileceğiniz sitelerden bir tanesi ise; kariyer.net sitesidir. Garanti bankası gibi kuvvetli bir şirkette çalışmak istiyorsanız; kariyer.net üzerinden eleman alımlarını düzenli olarak takip edebilir ve kendinize uygun bir pozisyon yakaladığınızda hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

Garanti BBVA bankasının bu kadar çok başvuru almasının nedenlerinden bir tanesi de, çalışanlara sağlanan koşullardır. Çalışanlarının yemek ve yol masraflarını üstlenen Garanti BBVA müşteri ve çalışan tatminiyetine bi hayli fazla özen gösteren bir firmadır.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Merkezi Sigorta Operasyonları Yönetmeni İstanbul(Asya)
2 İş Geliştirme ve Proje Yönetimi Yönetmeni İstanbul(Avr.)
3 Software Engineer /Java İstanbul(Asya) +2 il daha
4 Business Analyst / Atm İstanbul(Asya)
5 Cloud Application Technologies/Support Specialist İstanbul(Avr.)
6 Avukat/ Gaziantep Gaziantep
7 Benim Bankacım Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Avr.), İstanbul(Avr.)
8 Satın Alma ve Teslimat Uzmanı İstanbul (Tümü)
9 Software Engineer/ Payment Systems İstanbul(Asya)
10 Network Technologies / Network Engineer İstanbul(Asya)
11 HR Analytics and Reporting Specialist İstanbul(Asya)
12 Software Distribution Support Specialist İstanbul(Asya)
13 Software Engineer / Quality and Performance İstanbul(Asya)
14 Support Specialist İstanbul(Asya)

Garanti BBVA İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA bankasına başvuru yapabilmeniz için; kariyer.net sitesine üye olmanız ve bu site üzerinden kendinize ait bir cv oluşturmanız gerekmektedir. Özgeçmişinize gerekli tüm ayrıntılarınızi girdiyseniz, başvurularınızı bi hayli hızlı bir biçimde yapabilirsiniz.

Garanti BBVA sistematik bir biçimde çalışan bir banka olduğu için; yapmış olduğunuz iş başvurusu en kısa zaman zarfında değerlendirmeye alınacaktır. Yetkililer aracılığıyla başvuru yaptığınız pozisyona uygun görüldüyseniz, kısa zaman zarfında e-posta veya telefon yoluyla herhangi bir yetkili aracılığıyla bilgilendirilecektiniz.

Garanti BBVA Başvuru Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Bankacılık sektöründe en gelişmiş şirketlerden birisi olan Garanti BBVA’ya başvuru yapabileceğiniz pozisyonlar şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Pazarlama departmanı
  • Finans departmanı
  • Genel başvuru
  • Satış departmanı
  • Bilgi işlem departmanı
  • Diğer

Siz de kendinize en uygun pozisyonu seçerek başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu