Başvurular

Furpa Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Furpa Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Furpa Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Furpa Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Furpa Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Furpa Market Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Furpa, şu an için Bursa ilimizde hizmet vermekte olan 35’i aşkın şubesi bulunan bir market zinciridir. Yenibağlar, Millet , Bağlaraltı, Kaplıkaya, İncirli , Panayır Premium, Zümrütevler, Fethiye, Çamlıca, Kestel, Yeşilova, Başaran, Arabayatağı,Ertuğrul, Doburca, Özlüce, Karaman, Emek , Gemlik1, Yunuseli, Etibank ,Küplüpınar, Başaran2, Yeşilova2 ve Gemlik2, Mudanya, Hipodrom, Gürsu, Güzelyalı, Kestel2, Yeşilyayla, Ortabağlar, Erikli Premium, Göçmen Konutları, Elmasbahçeler’de şubeleri bulunmaktadır. Furpa Marketler Zinciri büyümesine tüm hızıyla sürdürmektedir. Peki Furpa sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Furpa çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında bulunmaktadır.

Furpa Market Açılış Kapanış Saatleri 2021

Hizmet vermekte olan Furpa Market şubeleri sabah saat 08:00’de açılmakta ve akşam saat 23:00’de kapanmaktadır. Furpa Market şubeleri haftanın 7 günü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar) hizmet vermektedir. Furpa çalışma saatleri ile ilgili sık sorulan sorular ve yanıtları aşağıda bulunmaktadır.

Furpa Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Furpa market sabah saat 08:00’den bu yana hizmet vermektedir.

Furpa Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Furpa market akşamları saat 23:00’e kadar açıktır.

Furpa Hafta Sonu Pazar Açık Mı / Çalışıyor Mu : Furpa Market yalnızca hafta içi değil bunun yanı sıra Cumartesi ve Pazar yani hafta sonu da açıktır.

Furpa Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Furpa market Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın ilk günü kapalı diğer günleri ise açıktır. Bunun dışında arefe günü, 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde ise açıktır.

Bu makalemizde Furpa çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili daha kapsamlı bir şekilde bilgi edinmek için kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “413 8 300” üzerinden bilgi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu