Müşteri Hizmetleri

Fujitsu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Fujitsu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Fujitsu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Fujitsu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Fujitsu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Yıllar 1935’i gösterdiğinde Fujitsu, bir telekominikasyon şirketi olarak Japonya, Tokyo’da kuruldu. İsminin anlamı Japonca’da “Elektrik” manasına gelen Fuji, Japonca’da “Siemens” manasına gelen Jimenzu ve yine Japonca’da “İletişim” manasına gelen Tsushin sözcüklerinin oluşuyor. Fujitsu şirketi bunun yanı sıra Alman Siemens’in de yatırım ortaklarından biri olma özelliğini taşır. 1972 yılına gelindiğinde ABD pazarında kendini göstermeye başlayan şirket, o dönemlerin başarılı şirketlerinden birisi olan Amdahl şirketi ile birlikte büyümesini sürdürdü. 1978 senesinde ise Fujitsu, Avrupa pazarına açılmak maksadıyla Siemens ile ilk resmi yatırım ortaklığına başladı. 1987 senesinde, Avrupa’nın en gelişmiş BT fabrikası olan Augsburg’daki tesislerini açtı. Günümüzde bu tesis, Fujitsi Grup ve Fujitsu Teknolojik Çözümler şirketlerinin Araştırma-Geliştirme ve üretim alanlarında merkez tesisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. 1990’lı senelera gelindiğinde Fujitsu, stratejik bir döneme başlamıştır. ICL’den hisse satın alan Fujitsu, Avrupa’nın öncü şirketleriyle sürdürdüğü ikili ilişkiler aracılığıyla marka olma ve globalleşme yolunda mühim adımlara imza atmıştır. 2000’lı senelerın başında teknolojinin büyük gelişimi ve bilgisayar, cep telefonu, fotoğraf makinesi gibi farklı aygıtlardaki yeni çalışmalar Fujitsu’nun yeni yüzyıl misyonunu belirledi. Fujitsu Teknolojik Çözümler şirketi, 1990’lı senelerda kurulan Fujitsu Siemens Bilgisayarları şirketinin hisselerinin %100’ünü satın almasıyla 2009 senesinde kurulmuştur.

Fujitsu; Yazılım, Sunucu, Depolama, Bütünleşik Sistemler, Kullanıcı Bilgi İşlem Cihazları, Altyapı Desteği, Bulut Bilgisayarcılık, Kobi Çözümleri, Altyapı Çözümleri, Otomotiv Çözümleri, Tablet, Notebook, Masaüstü Bilgisayar, Yazıcı, Tarayıcı, Anakartlar, Aksesuarlar ve bunun gibi bir çok değişik bölümde hizmet vermeye devam etmektedir. Çağın teknolojisinde bir numaraları şirketlerden birisi olmasının bunun yanında gelecek çağ ve nesillerin teknolojileri için de adından söz ettirecek çalışmalar yapan Fujitsu, piyasadaki etkinliğini uzun seneler boyunca kaybetmeyecek gibi gözüküyor.

Fujitsu’nun çağrı merkezi numarası ve İstanbul Merkez Ofisinin iletişim bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Fujitsu’yla iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir teknik destek alabilirsiniz.

Fujitsu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fujitsu Müşteri Hizmetleri Numarası
444 03 72

Fujitsu İstanbul Ofisi
Adres: FSM Mah. Poligon Cad. No:8A Buyaka2 Sitesi Kule1 Kat:12 34771 Ümraniye / İstanbul
Telefon: (216) 586-4000
Faks: (216) 586-4105

Arama Kelimeleri: Fujitsu iletişim bilgileri, Fujitsu telefon numarası, Fujitsu mail adresi, Fujitsu canlı destek, Fujitsu müşteri temsilcisi, Fujitsu şikayet hattı, Fujitsu tüketici ilişkileri danışma hattı, Fujitsu iletişim, Fujitsu çağrı merkezi, Fujitsu Türkiye iletişim, Fujitsu İstanbul Ofisi

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu