Sağlık

FUE Saç Ekimi Nedir? Nasıl Yapılır?

FUE Saç Ekimi Nedir? Nasıl Yapılır?, sağlık bölümümüzde FUE Saç Ekimi Nedir? Nasıl Yapılır? ile alakalı bilgi aktaracağız.. FUE Saç Ekimi Nedir? Nasıl Yapılır? ile merak ettiğiniz tüm yanıtlar makalemizde

FUE Saç Ekimi Nedir? Nasıl Yapılır?

Saç ekimi operasyonlarında kullanılan yöntemler içinde ön plana çıkan FUE saç ekimi, İstanbul’da faaliyet gösteren merkezlerde de çok fazla uygulanıyor. Özel teknolojiler kullanılarak gerçekleştirilen bu işlemde hastaların kısa bir sürede iyileşmesi, istediği doğal görünümle saçlara ulaşabilmesi sağlanıyor.

Cerrahi hassasiyette uygulanması gereken FUE saç ekiminde, başarılı sonuç almanın yolu profesyonel bir klinikle çalışmaktan geçiyor. Mutlaka steril ameliyathane ortamında yapılması gereken bu işlemlerde operatörün tecrübesi çok önemli.

FUE saç ekimi ile hastaların çok kısa bir sürede günlük yaşantısına dönmesi sağlanabiliyor. Kullanılan özel ekipmanlar aracılığıyla operasyon yalnızca bir gün içinde tamamlanarak hastaların yaşantısını sürdürebilmesine olanak sağlanıyor. FUE saç ekimi operasyonu sonrasında, iyileşme süreci de bi hayli bi hayli hızlı gerçekleşiyor.

Açılımı Foliküler Ünite Ekstraksiyonu olan FUE saç ekimi yöntemi, modern saç ekimi teknikleri içinde DHI yöntemi ile birlikte ön plana çıkıyor. Mikro boyutlardaki, özel kalemler ile saç köklerinin alınıp istenen alana yerleştirildiği bu yöntemde bi hayli hassas bir zaman gerçekleştiriliyor.

Vücudun herhangi bir alanına, kaş, bıyık, sakal gibi bölgelere de ekim yapılabilmesine olana veren FUE yönteminde birinin saç tipine ve kök kalınlığına uygun cihazlar belirleniyor. Her biri milimetrik hassasiyete sahip bu cihazlar aracılığıyla, doğal görünümlü saçların elde edilebilmesi olabilecek oluyor.

FUE saç ekimi sırasında, saçların çıkış yönüne dikkate alarak ekim yapılması bi hayli fazla önemli. Operatörün tecrübesinin büyük rol oynadığı bu noktada, saçların doğal görünümde uzayabilmesi için mutlaka profesyonel kliniklerle çalışmak gerekiyor.

Lale Saç Ekimi Merkezi, https://www.lalesacekimi.com/fue-sac-ekimi/  13 yıllık tecrübesi ile dünyanın her yerinden hastalara hayal ettikleri saçlara kavuşabilme olanağı sunuyor. FUE saç ekimi de dahil olmak üzere son teknoloji metotların kullanıldığı klinikte, steril ameliyathane ortamında operasyonlar gerçekleştiriliyor. Yapılan tüm çalışmalarda, profesyonel bir ekiple sürdürülen süreç, konsültasyondan iyileşme aşamasına kadar büyük bir özenle sürdüriliyor. Lale Keskin’in idaresindeki klinik, profesyonel kadrosu ile FUE ve DHI gibi yöntemler başta olmak üzere, son teknoloji ekipmanlarla saç ekimi yapıyor. +90 542 203 35 38 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz Lale Saç Ekimi Merkezi, yüksek müşteri tatminiyet ile hizmet vermeye sürdürmekte.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu