FS 22 – Volvo FMX Otomatik Yüklemeli Kamyon Modu

FS 22 – Volvo FMX Otomatik Yüklemeli Kamyon Modu

tarafından
7
FS 22 – Volvo FMX Otomatik Yüklemeli Kamyon Modu

FS 22 – Volvo FMX Otomatik Yüklemeli Kamyon Modu, oyun bölümümüzde FS 22 – Volvo FMX Otomatik Yüklemeli Kamyon Modu modun detaylarını bir araya getirdik..

5/5

Sanal ortamda çiftçilik yaşamına giriş yapmaya hazır mısınız? Eğer cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. Uzun senelerdan bu yana oyun dünyasında başarılı bazı seriler mevcuttur. Bunlardan birisi de Farming Simulator 2022 serisidir. Bu içeriğimizde de sizlerle birlikte FS 22 Volvo FMX Otomatik Yüklemeli Kamyon modu içeriğine bi hayli hızlıca göz atacağız. Bunun yanında oyunu çok daha zevkli bir hale getirebileceksiniz. Gelin şimdi mod ile alakalı özelliklere ve oyun açıklamasına bir göz atalım.

FS 22 Volvo FMX Otomatik Yüklemeli Kamyon Modu

FS 22 ile birlikte harika bir serüven sizleri bekliyor! Bildiğiniz üzere sanal ortamda bir çok değişik oyun serisi bulunmaktadır. Bu serilerden birisi de FS 22 olmaktadır. Bu nedenten dolayı da sizlerle birlikte en güncel modları paylaşmaktayız. Bu içeriğimizde de özel olarak bir paylaşımımız bulunmaktadır. Peki nedir ismi? Farming Simulator 2022 Volvo FMX Otomatik Yüklemeli Kamyon mod olarak nitelendirebiliriz. Bu mod ile birlikte oyunu çok daha keyifli bir hale getirebileceksiniz. Hemde tamamen ücretsiz olarak bunu sizler sağlamktayız. Takipçilerimiz bizlerden bir çok değişik mod paylaşımlarını istemektedir. Bu nedenten dolayı da sizlerle birlikte bu tür paylaşımlara sürdürmekteyiz. Şu an da paylaşımı yaptığımız fs 22 mods içeriği, bir çok değişik detaya de sahiptir.

FS 2022 Volvo FMX Otomatik Yüklemeli Kamyon modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

 • – Güç: 285 – 750 hp
 • – Hız: 90/130 km/sa
 • – Kabin rengi seçimi
 • – İç renk seçimi
 • – Jant rengi seçimi
 • – Kabin konfigürasyonu
 • – Plaka konfigürasyonu
 • – Römork Bağlantısı Konfigürasyonu
 • – Tekerlekler yukarı ve aşağı kalkıyor (fare düğmesi)
 • – Basit IC
 • – Universal Passenger yalnızca Kubota DLC ile çalışır
 • – Otomatik Yükleme Yapılandırması

Volvo FMX Otomatik Yüklemeli Kamyon

Volvo FMX Otomatik Yüklemeli Kamyon

Mod Hakkında
Yapımcı: Edward`s Modding
Oyun Sürümü: FS22 Mod
Mod Türü: Araç

FS 22 Volvo FMX Otomatik Yüklemeli Kamyon Modu İndir

Oyun Serüveni ailesi olarak bir çok değişik modları sizlerle paylaşmaktayız. Kategoriye giriş yaptığınızda da zaten bir çok FS 22 traktör modu gibi seçenekleri görebilmekteyiz. Tabi yalnızca bunlarla kalmıyor, bunların yanında farklı modları da paylaşmaktayız. Örnek vermek gerekirse bunlara fs 22 araba modu da dahil olmaktadır. Bu tür paylaşımlar özellikle takipçilerimizin dikkatini çekmektedir. Sizlerde hemen sitemizde bulunan kategoriye giriş yapabilir ve bi hayli hızlıca yüzlerce moda ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Aynı zamanda bir önceki içeriğimizde bulunan John Deere 6R Series moduna bi hayli hızlıca inceleyebilirsiniz.

FS 22 Volvo FMX Otomatik Yüklemeli Kamyon Modunu İndir