FS 22 – John Deere 6R Series v1.2 Traktör Modu

FS 22 – John Deere 6R Series v1.2 Traktör Modu

tarafından
8
FS 22 – John Deere 6R Series v1.2 Traktör Modu

FS 22 – John Deere 6R Series v1.2 Traktör Modu, oyun bölümümüzde FS 22 – John Deere 6R Series v1.2 Traktör Modu modun detaylarını bir araya getirdik..

5/5

Sanal ortamda çiftçilik yaşamına giriş yapmaya hazır mısınız? Eğer cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. Uzun senelerdan bu yana oyun dünyasında başarılı bazı seriler mevcuttur. Bunlardan birisi de Farming Simulator 2022 serisidir. Bu içeriğimizde de sizlerle birlikte FS 22 John Deere 6R Series v1.2 modu içeriğine bi hayli hızlıca göz atacağız. Bunun yanında oyunu çok daha zevkli bir hale getirebileceksiniz. Gelin şimdi mod ile alakalı özelliklere ve oyun açıklamasına bir göz atalım.

FS 22 John Deere 6R Series v1.2 Modu

FS 22 ile birlikte harika bir serüven sizleri bekliyor! Bildiğiniz üzere sanal ortamda bir çok değişik oyun serisi bulunmaktadır. Bu serilerden birisi de FS 22 olmaktadır. Bu nedenten dolayı da sizlerle birlikte en güncel modları paylaşmaktayız. Bu içeriğimizde de özel olarak bir paylaşımımız bulunmaktadır. Peki nedir ismi? Farming Simulator 2022 John Deere 6R Series v1.2 mod olarak nitelendirebiliriz. Bu mod ile birlikte oyunu çok daha keyifli bir hale getirebileceksiniz. Hemde tamamen ücretsiz olarak bunu sizler sağlamktayız. Takipçilerimiz bizlerden bir çok değişik mod paylaşımlarını istemektedir. Bu nedenten dolayı da sizlerle birlikte bu tür paylaşımlara sürdürmekteyiz. Şu an da paylaşımı yaptığımız fs 22 mods içeriği, bir çok değişik detaya de sahiptir.

FS 2022 John Deere 6R Series v1.2 modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • Birbirinden farklı motor seçenekleri: 105 hp, 110 hp, 115 hp, 120 hp, 125 hp, 130 hp,
  • Ön yükleyici için bağlantı parçacı mevcuttur,
  • Farklı tekerlek seçenekleri,
  • Farklı tekerlek markaları,
  • Farklı tasarım seçenekleri.

v1.2 Sürüm Bilgileri

  • Bazı hatalar giderildi,
  • Lastik modellerine Somac eklenmiştir.

John Deere 6R Series

John Deere 6R Series

Mod Hakkında
Yapımcı: ezioo, Seme, AP2B MODDING, MWM POWERR
Oyun Sürümü: FS22 Mod
Mod Türü: Traktör

FS 22 John Deere 6R Series v1.2 Modu İndir

Oyun Serüveni ailesi olarak bir çok değişik modları sizlerle paylaşmaktayız. Kategoriye giriş yaptığınızda da zaten bir çok FS 22 traktör modu gibi seçenekleri görebilmekteyiz. Tabi yalnızca bunlarla kalmıyor, bunların yanında farklı modları da paylaşmaktayız. Örnek vermek gerekirse bunlara fs 22 araba modu da dahil olmaktadır. Bu tür paylaşımlar özellikle takipçilerimizin dikkatini çekmektedir. Sizlerde hemen sitemizde bulunan kategoriye giriş yapabilir ve bi hayli hızlıca yüzlerce moda ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Aynı zamanda bir önceki içeriğimizde bulunan ETS 2 Mercedes Benz AMG GT63S mod içeriğine inceleyebilirsiniz. moduna bi hayli hızlıca inceleyebilirsiniz.

FS 22 John Deere 6R Series v1.2 Modunu İndir