Müşteri Hizmetleri

Fritolay Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fritolay Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Fritolay Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Fritolay Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Fritolay Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fritolay çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Fritolay müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Fritolay şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Fritolay müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

PepsiCo şirketinin bünyesinde Amerika merkezli olarak 1961 senesinde kurulan Fritolay, gıda sektörünün öncü şirketlerinden birisi haline gelmiştir. Dünyaca ünlü olan şirket, yurdumuzda de en fazla cips satışı yapan şirkettir. Tatlı, tuzlu ve unlu ürünleri ile en gözde marka durumuna gelen Fritolay, her geçen gün büyüyen şirketlerden biri olma özelliğini taşır. Fritolay ürünleri tüm dünya üzerinde toplam 200’ü aşkın ülkede satılmakta, her ülkede de sektörünün öncü şirketidir.

Fritolay Çağrı Merkezi Numarası 

Cips dendiği anda dünya çapında akla gelen ilk firmalardan olan Fritolay, onlarca seçenek ve lezzet ile karşımıza çıkmaktadır. Yurdumuzda de onlarca lezzeti bizlere sunan firma, sektörün öncüsü konumundadır. Yurdumuzda ve dünya çapında öncü konumda olmasının yegane sebebi olarak müşteri tatminiyetini önde tutmasıdır. Bu bağlamda müşteri tatminiyetini misyon edinen firma, her alanda üyelerine ulaşmayı hedeflemektedir. Alanında uzman personeller ile kurulan çağrı merkezi müşteri tatminiyeti kapsamı içinde kurulmuştur. Yaşanılan her türlü sorun ve sıkıntının giderilmesi için kurulan çağrı merkezi, bunun bunun yanında ala takılan tüm soruların yanıtlarını vermek üzere hazır bulunmaktadır.

Fritolay çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Müşteri tatminiyeti kapsamı içinde teknolojinin her türlü olanaklarını kullanan Fritolay, üyelerine ulaşmayı kendisine misyon edinmiş bir firmadır. Bu doğrultuda info@fritolay.com.tr adresi üzerinde kurulan şikayet hattı ile üyelerine ulaşmayı hedeflemektedir. Alanında profesyonel personeller ile kurulu şikayet hattı ile her türlü sıkıntı ve sorununuzu yazabilirsiniz. Sorun ve araştırma konusu olanların dışında, çağrı merkezi üzerinde yaşadığınız her türlü konuyu da şikayet hattı üzerinden bildirebilirsiniz. Her hususta müşteri tatminiyetini ön planda tutan firma, bu alanda da dünyanın en iyilerinin içinde bulunmaktadır.

Fritolay Müşteri Hizmetleri Numarası 

Dünyanın ileri gelen şirketlerinin başında gelen Fritolay, yalnızca cips alanında değil şirket olarak dünyanın tanınan firmalarından biri durumundadır. Bu durumun oluşması için elinden geleni yapan firma, önceliğini daima müşteri tatminiyetine vermektedir. Müşterilerinin istek ve isteklerine göre hareket etmeyi kendine misyon edinen firma bu bağlamda 0 850 281 33 55 numaralı çağrı merkezi platformunu devreye sokmuştur. Tüm üyelerine ulaşmayı amacı olan firma, yaşanılan sıkıntı yahut akla takılan tüm soruların yanıtlanması için alanında uzman personelleri ile çağrı merkezi platformunda hizmet vermektedir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Fritolay müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Fritolay Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 

Müşteri tatminiyeti kapsamı içinde 0 850 281 33 55 çağrı merkezi numarası platformunu kuran Fritolay kurulduğu günden bu yana yalnızca müşteri tatminiyetini ön planda tutmaktadır. Sunduğu lezzetler ile alakalı yahut alınan hizmette yaşanan aksaklıklar için çağrı merkezi daima üyelerinin hizmetindedir. Alanında uzman personel ile herhangi bir sıkıntı yahut aksaklıkta çözüm sağlamaktadır. Ayrıca merak edilen tüm konularda destek alabilir, ürünler ile ilgiliki düşüncelerinizi aktarabilirsiniz. Müşteri tatminiyetini misyon edinen firma, her hususta olduğu gibi sorun yahut sıkıntılarında üyelerinin yanında bulunmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Fritolay müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Fritolay Şikayet Hattı

Fritolay’ın ürünleri şu biçimdedir; Doritos, Lays, Ruffles, Cheetos, Çerezza, Rocco. Ürünlerindeki çeşitliliğini her geçen gün arttıran Fritolay, hergün milyonlarca kişi aracılığıyla tercih edilmektedir. Türkiye’de de cips sektöründe en fazla bu ürünler tercih edilir.

Fritolay’ın 0850’li ve 0216’lı bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezleri aracılığıyla Fritolay ürünleri ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir, ürünlerdeki hata ve kusurları bildirebilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan aktif olarak kullanılan e-posta adresi ile de Fritolay’la görüşme sağlayabilirsiniz.

Fritolay Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 281 33 55

Fritolay İletişim Mail Adresi
info@fritolay.com.tr

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Fritolay müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Fritolay şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Fritolay Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 281 33 55

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Fritolay çağrı merkezi numarasına 0850 281 33 55 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres İletişim : Tekfen Tower Büyükdere Cad. No:209 A Blok D:2 34394 4. Levent / Şişli / İstanbul

Telefon Numarası : 0850 222 0 737

Faks Hattı : +90 212 357 01 80

Arama Kelimeleri: Fritolay iletişim bilgileri, Fritolay telefon no, Fritolay irtibat tel, Fritolay canlı destek, Fritolay müşteri temsilcisi, Fritolay şikayet hattı, Fritolay müşteri hizmetleri numarası, Fritolay çağrı merkezi numarası, Fritolay iletişim numarası, Fritolay çağrı merkezi, Fritolay müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu