Müşteri Hizmetleri

FreshScarfs Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FreshScarfs Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde FreshScarfs Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. FreshScarfs Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

FreshScarfs Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

FreshScarfs çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde FreshScarfs müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden FreshScarfs şikayet hattına ulaşabilirsiniz. FreshScarfs müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

FreshScarfs Çağrı Merkezi Numarası

Eşarp ve şal tesettür kıyafetlerinin olmazsa olmazları içindedır. Farklı renklerde ve türlerde olan giysilere uygun olan eşarplar şıklığınıza şıklık katmaktadır. Düz veya desenli renkler yaz veya kış aylarına göre farklı kumaş yapısında üretilmelidir. Yazları sizi terletmeyen kışları ise üşütmeyen eşarp veya şal seçiminde bulunmanız gerekir. Yumuşak dokusuyla hemen kırışmayan, özellikle pamuktan üretilmiş olanlar bayanların tercihidir. Kaliteli markalara sahip olmak isteyen tesettürlü bayanlar FreshScarfs ürünlerine rağbet göstermektedir. Firmanın üretmiş olduğu yüzlerce model içinde kıyafetinizle kombine edeceğiniz seçeneklere rastlayacaksınız. Şallar penye, ipek, bambu, pamuk, viskon, çizgi dokuma olarak üretilmiştir. Desenli olanlar çiçekli veya geometrik şekillerden bir araya gelmektedir. Çiçeklilerde yonca, gardenya, zambak, kasımpatı, papatya görsellerine rastlayabilirsiniz. Pastel renkleri seçebileceğiniz gibi canlı veya sade renk alternatiflerinde de bulunabilirsiniz. Ürünlerle alakalı istek, dilek ve şikayetlerinizde çağrı merkezlerini arayabilirsiniz.

FreshScarfs çağrı merkezi numarası 0535 679 00 78 nolu telefondan varabilirsiniz.

FreshScarfs Müşteri Hizmetleri Numarası

FreshScarfs ürünleri içinde desenli şallar, düz şal, eşarp şal, abiye modeller ve aksesuarlar bulunmaktadır. Eşarbınız için bone, iğne, topuz tokası da farklı güzellikte üretilmiştir. Alışveriş yapmak isteyenler şirketin internet sitesine giriş yaparak dilediklerini sepete ekleyebilirler. Günlük veya özel gecelerde kullanmanız için gereksiniminiz olan ürünler sitede bulunmaktadır. Üstelik 200 liranın üzerindeki alışverişlerde ücretsiz kargo avantajından faydalanabilirsiniz. Organik kumaşlardan üretilen şallar uygun fiyatlarda sizlere sunulmaktadır. Farklı renklerinden edinerek giydiğiniz kıyafetlere uyumlu olanlarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca outlet ürünlerde indirim fırsatını da yakalayabilirsiniz. Uzun ömürlü, garantili ve kaliteli ürünler arayanlar şirketin internet sitesini ziyaret edebilir. Müşteri hizmetlerine bağlanmak isteyen bireyler 0 535 679 00 78 veya 0 545 679 00 76 whatsapp numarasını tercih ederek iletişime geçebilirler.

FreshScarfs müşteri hizmetleri numarası 0535 679 00 78 nolu telefondan varabilirsiniz.

FreshScarfs Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

FreshScarfs ile direkt bağlantı kurmak isteyen bireyler müşteri hizmetlerini arayabilecekleri gibi mail yolu ile de iletişim kurabilirler. [email protected] mail adresi müşteriler için oluşturulmuştur. Siteye üye olarak alışverişlerinizi yapabilir ödemelerinizi kredi kartı veya kapıda ödeme avantajı ile yapabilirsiniz.

FreshScarfs müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0535 679 00 78 nolu telefondan varabilirsiniz.

FreshScarfs Şikayet Hattı

FreshScarfs müşteri tatminiyetine verdiği önemden dolayı 14 gün içinde iade hakkını bireylere sağlamaktadır. Firmayla, ürünlerle veya siparişlerle alakalı şikayetlerinizi müşteri hizmetlerine iletebilir yazılı şikayetlerde mail gönderebilirsiniz.

FreshScarfs şikayet hattı 0535 679 00 78 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan FreshScarfs müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri FreshScarfs şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

FreshScarfs Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0535 679 00 78

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. FreshScarfs çağrı merkezi numarasına 0535 679 00 78 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres İletişim Bilgisi : Eski çırpıcı yolu sok. No:5 Merter İş Merkezi Zeytinburnu İSTANBUL

Whatsapp İrtibat Hattı : 0535 679 00 78 – 0545 679 00 76

E-posta Mail Adresi : [email protected]

İş Birliği Kurma E Posta : isbirligi.freshscarfs.com

Arama Kelimeleri: FreshScarfs iletişim bilgileri, FreshScarfs telefon no, FreshScarfs irtibat tel, FreshScarfs canlı destek, FreshScarfs müşteri temsilcisi, FreshScarfs şikayet hattı, FreshScarfs müşteri hizmetleri numarası, FreshScarfs çağrı merkezi numarası, FreshScarfs iletişim numarası, FreshScarfs çağrı merkezi, FreshScarfs müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu