Müşteri Hizmetleri

Franke Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Franke Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Franke Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Franke Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Franke Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Franke çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Franke müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Franke şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Franke müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

İsviçre merkezli olan Franke 20. yüzyılın ilk yarısına uzanan geçmişiyle ülkeler arası alanda hizmet sağlamakta olan bir firmadır. Şirketin asıl uzmanlık alanı paslanmaz çelik levha şekillendirilmesi ve işlenmesidir. 1911 senesinde ana faaliyet alanında metal levha üzerinde hizmet verecek biçimde kurulmuştur. Herman Franke aracılığıyla kurulmuş olan şirket 1911 senesinde hizmete başlamıştır. 1939 senesinde ise ölümünün ardından oğlu şirketin başına geçmiştir. Uzun bir süre oğlu aracılığıyla yönetilen şirket her geçen gün yapılan yenilikler aracılığıyla daha kapsamlı alanda ürün seçeneği sunmaya devam etmiştir.

Franke Çağrı Merkezi Numarası

Yıllar sonra oğlunun arkadaşı ve iş ortağı olan Will Pieper şirketin devrini almıştır. Şirketin kuruluşundan sonra ise Herman Franke özellikle 1914 ile 1924 senelerında yani birinci Dünya Savaşı’nın meydana geldiği sıralarda malzeme bulma hususunda zorluk çekmesi üzerine yaşanan ekonomik kriz şirketin büyümesini engellemiştir. Daha ardından 1925-1930 senelerında ekonominin düzelmesi ile fırın kapakları, çatı penceresi ve gökdelenler üretimi başlatmıştır.

Franke çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Evye, ankastre ocak, armatür, fırın, aspiratör, davlumbaz, buharlı pişirici, mikrodalga fırın, çamaşır makinesi, çelik tezgahlar, kahve makinası, çelik banyo malzemeleri gibi birbirinden farklı ürün seçenekleri üzerine çalışma yapmaktadır. Geniş hizmet alanına sahip olan Franke ürünleri özellikle Türkiye’nin ankastre alanda ihtiyaç duyabileceği mutfak cihazları hususunda geniş ürün yelpazesi ile isteklerin karşılanmasını sağlamaktadır.

Franke Müşteri Hizmetleri Numarası

2002 senesinden ibu yana günümüze kadar marka yapmış olduğu çalışmalarda özellikle sektörde öncü kuruluşları içinde yer alabilmek adına geliştirilen teknolojiden yararlanmaya devam etmektedir. Başarısını zaman içinde iki kat arttırmıştır. Bunun yanında özellikle dünya pazarında tercih edilen markalar arasına girmeyi başarmıştır. Uzun senelerdır yapmış olduğu çalışmalarda kullanıcıların isteklerini ve beklentilerini karşılayacak biçimde ürün üretimi yapmaktadır. Franke müşteri hizmetleri numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Franke müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Geniş ürün yelpazesi ile aralıksız biçimde çalışmalarını sürdüren marka yapılan ARGE çalışmaları aracılığıyla özellikle piyasayı kontrol ederek beş kıtada hizmet vermektedir. Dünya çapında yapmış olduğu satışlar ile özellikle ankastre grupları sektöründe bulunmaktadır. Çok sayıda farklı ürün seçeneği üzerinden yapılan üretimlerde özellikle müşterilerin isteklerini karşılayabilmek adına devamlı olarak yenilikçi yaklaşım ile çalışmalar geliştirmektedir.

Franke Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İsviçre merkezde olan Franke markası Türkiye’de de hizmet vermektedir. Özellikle ankastre alanında ürün tercih etmek isteyenler için hazırlanmış olan farklı özelliklere sahip ürün alternatiflerinde gelişmiş çözümler sağlamaktadır. Hizmete başladığı ilk günden ibu yana metal levha üzerine yapmış olduğu çalışmaların bunun yanında değişen ürün seçenekleri de özellikle günümüz isteklerini göz önünde bulundurarak çalışmalarını geliştirmiştir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Franke müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Franke çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü çağrı merkezi telefon numiçinden Franke ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla alakalı görüşme uygulayabilirsiniz. Ayrıca yorumları bölümünden Franke ile ilgiliki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Franke Şikayet Hattı

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Franke müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Franke şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Franke Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0262 644 65 95

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Franke çağrı merkezi numarasına 0262 644 65 95 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: franke çağrı merkezi, franke iletişim, franke müşteri hizmetleri, franke müşteri hizmetleri numarası, franke telefon numarası, franke irtibat tel, franke şikayet, franke şikayet var, franke mail adresi, Franke çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu