Müşteri Hizmetleri

Foursquare Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Foursquare Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Foursquare Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Foursquare Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Foursquare Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Foursquare, ABD merkezli olarak 2009 senesinde kurulmuş bir sosyal ağ platformudur. Foursquare uygulamasını; iOS, Android, BlackBerry, Windows Phone, Symbian , Bada, MeeGo gibi bir çok mobil platform üzerinden aktif olarak kullanabilirsiniz. Foursquare uygulaması size bulunduğunuz ilde bulunan mekanların puanlarına ve yorumlarına göre tavsiyede bulunur. Günün belirli saatleri civarında daha canlı ve çok tercih edilen mekanları sizin için listeler.

Foursquare’de genel amaç çevrede bulunan mekanların kategorilendirilmesi ve bu mekanlara giden kullanıcıların mekana paun verip değerlendirerek ardından gitmeyi düşünen bireylere karşı fikir sunmaktır.

Foursquare’nin destek alabilmeniz için ulaşılabilecek bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmamaktadır.

Lakin Foursquare uygulamasında bulunan ‘Yardım’ bölümü aracılığıyla yaşadığınız sorunun çözümünü yardım bölümünden bulabilir veya talep formu doldurup yardım talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca aşağıda dile getirdiğimiz iletişim mail adresi ve ingilizce destek merkezini tercih ederek sorununuza bir yardım talebinde bulunabilirsiniz. Eğer sorununuz hiç bir biçimde çözülmezse aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere varabilirsiniz.

Foursquare İletişim Mail Adresi
[email protected]

Arama Kelimeleri: foursquare iletişim bilgileri, foursquare telefon no, foursquare irtibat tel, foursquare canlı destek, foursquare müşteri temsilcisi, foursquare şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu