Müşteri Hizmetleri

Forum İstanbul Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Forum İstanbul Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Forum İstanbul Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Forum İstanbul Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Forum İstanbul Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Forum İstanbul çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Forum İstanbul müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi, İstanbulun Bayrampaşa semtinde bulunmaktadır. İstanbulun en büyük Alışveriş merkezlerinden birisi olan Forum İstanbul, 495 bin metrekarelik bir inşaat alanına sahiptir. Geniş bir alanda bulunan Forum İstanbul, her gün yüzbinlerce kişiyi ağırlamaktadır. Yerli ve yabancı turistlerinde mutlaka uğradıkları bir alışveriş merkezi olan Forum İstanbul, bu noktada bi hayli gelişmiş bir Alışveriş merkezidir. Dilediğiniz her şeyi yapabileceğiniz bir alışveriş merkezi olmakla birlikte, merkezi konumundan dolayı herkes aracılığıyla tercih edilmektedir.

Forum İstanbul Çağrı Merkezi Numarası

Eğlenceli vakit geçireceğiniz bunun yanı sıra alışveriş yapabileceğiniz bir yer olan Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam merkezi, merkezi konumu ve seçecek fazlalığından dolayı en fazla tercih edilen Alışveriş merkezidir. Merkezi bir seviyeye sahip olan Forum İstanbul, kavşak noktalar üzerinde bulunmaktadır. Geç saate kadar kapalı olması ve sabah erken saatte açılmasından dolayı bir çok gereksiniminizı karşılayabileceğiniz, dostlarınız ve ailenizle güzel vakit geçirebileceğiniz bunun yanı sıra alışveriş yapabileceğiniz bir alışveriş merkezidir. Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olmakla birlikte İstanbulun da en büyük alışveriş merkezidir. Forum İstanbul çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Bünyesinde barındırdığı 286 marka ile Forum İstanbul, yalnızca Türkiye’nin değil Avrupa’nın da en büyük alışveriş merkezlerinden biridir. Birçok büyük marketler zincirine yine bu alışveriş merkezinde rastlamanız olabilecekdür. Birçok marka zincirini bünyesinde barındırmakla birlikte İstanbul Sea Life Akvaryum ve Jurassic Land’de forum İstanbulun yoğun bir ilgiye sahip olmasına neden olan yapılar içindedır. Aynı zamanda Türkiye’de bir ilk olan Legoland Discovery Center’da Forum İstanbul dâhilinde bulunmaktadır. Eğlence merkezleri ve sinema salonlarıyla birlikte merkezi konumundan ve E5 ve TEM oto yolları bağlantı noktası üzerinde olması sebebiyle de bi hayli kalabalık bir alışveriş merkezidir.

Forum İstanbul Müşteri Hizmetleri Numarası

Forum İstanbul çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 212’li çağrı merkezi telefon numiçinden Forum İstanbul ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla alakalı görüşme uygulayabilirsiniz. Ayrıca yorumları bölümünden Forum İstanbul ile ilgiliki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Forum İstanbul Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 (212) 443 13 50

Forum İstanbul Mail Adresi
info@forumistanbul.com.tr

Arama Kelimeleri: forum istanbul çağrı merkezi, forum istanbul iletişim, forum istanbul müşteri hizmetleri, forum istanbul müşteri hizmetleri numarası, forum istanbul telefon numarası, forum istanbul irtibat tel, forum istanbul şikayet, forum istanbul şikayet var, forum istanbul mail adresi, Forum İstanbul çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu