Müşteri Hizmetleri

Ford Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Ford Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Ford Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Ford Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Ford Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Ford, 1903 senesinde Amerika’da kurulan dünyanın ilk otomobil üretimini yapan ve otomobil sektörünün öncüsü olmuş dünyaca ünlü bir otomotiv markasıdır. Ford’a ait olan araç markaları şu biçimdedir; Aston Martin, Ford, Lincoln ve Mercury. Ford ürünleri dünya çapında ünlüdür. 6 kıtada toplam 200’ü aşkın ülkede ürün satışlarını gerçekleştiren Ford, dünyanın en büyük ikinci otomotiv şifrketidır.

Ford’un yurdumuzda satışa ürünler şu biçimdedir; Yeni Fiesta, Fiesta, Fiesta ST, B-Max, ST-Line, Focus, Focus ST, Focus RS C-Max & Grand C-Max, Kuga Mondeo, S-Max, Galaxy, Yeni Edge, Mustang GT, Tourneo Courier, Tourneo Connect, Transit Courier, Transit Connect.

Ford’un 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Ford araçları ile ilgili bilgi alabilir, Ford yetkili servis noktasını öğrenebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Ford Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 36 73

Arama Kelimeleri: ford iletişim bilgileri, ford telefon no, ford irtibat tel, ford canlı destek, ford müşteri temsilcisi, ford şikayet hattı, ford yetkili servis numarası

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu