Müşteri Hizmetleri

Fizy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fizy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Fizy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Fizy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Fizy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fizy çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Fizy müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Fizy şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Fizy müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Fizy, 2008 senesinde bir Türk aracılığıyla kurulmuştur. Şuanda sahibi ve yöneticiliği Turkcell’dir. Fizy genel anlamda bir müzik portal servisi olarak kullanılan bir servistir. Dünya çapında 30’dan fazla ülkede kullanılan Fizy, tamamen Türk uygulaması olduğu için göğsümüzü kabartıyor.

Fizy en başında bir müzik sitesi olarak kullanıma açılmış, mobil cihazların gelişimiyle bir müzik uygulaması haline gelmiştir. Onlarca bölümde yüz binlerce sanatçı aracılığıyla onaylanan milyonlarca şarkıyı anında bulup dinleyebildiğiniz Fizy uygulaması; yeni çıkan albümleri güncel olarak barındırmaktadır. Çevrimiçi müzik uygulaması olarak tanımlanan Fizy’de müzik dinleyebilmeniz için internet bağlantısına sahip olmanız gerekmektedir.

Fizy Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin en iyi müzik platformu olan Fizy her yerde, istediğiniz her şarkı ile müzik severlerin yanında olan bir platformdur. En bi hayli hızlı, güvenilir ve sınırsız müzikleri ile hizmet vermektedir. En güncel şarkılara, en yeni kliplere, akustik çekimlere her zaman ilk olarak buradan varabilirsiniz. Enlerin buluştuğu müzik dünyasıdır.  Ayrıca da hazır müzik listeleri ile müzikseverlerin gözdesi olmuştur. Yerli ve yabancı şarkılar, şarkı sözleri, video klipler ve daha bir çok hizmet vermektedir. Uygulamayı indirdikten sonra kullanmaya başlayınca uygulama ile alakalı yaşadığınız poblemleri çağrı merkezini arayarak bildirebilirsiniz. Fizy çağrı merkezi numarası: 0 532 532 00 00’dır. Turkcell ile anlaşmalı olduğu için bu numarayı aradığınız zaman sizi Fizy ile alakalı bilgilendirebilirler.

Fizy Müşteri Hizmetleri Numarası

Fizy ile rahatlıkla müzik dinleyebilir ve istediğiniz her sanatçının şarkısına rahatlıkla varabilirsiniz. Ayrıca çevrimdışı olsanız dahi bundan öncekilerde indirmiş olduğunuz müzikleri dinleyebilirsiniz. Sizin zevkinize ve tarzınıza uygun müzik listeleri oluşturabilirsiniz. Müşteri tatminiyeti odaklı bu uygulama ile alakalı yaşadığınız poblemleri ister arayarak isteğe göre de [email protected] adresine mail atarak bildirebilirsiniz. Size anında dönüş sağlayacakları gibi anında çözüm üretmek için harekete geçeceklerdir. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Fizy müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Fizy Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müzik zevkini zirvede yaşamak için düşünülüp geliştirilen fizy bunun yanı sıra çok düşük fiyatlıdır. Sevdiğiniz sanatçıların, şarkıların radyo istasyonlarına bu uygulamadan varabilirsiniz. Uygulama ile alakalı yaşadığınız aksaklıkları müşteri hizmetlerine direk bağlanarak çalışanlara iletebilirsiniz. Turkcell’in 0532 532 0000 numiçinden arayarak varabilirsiniz. Böylelikle sorununuzu en kısa bir sürede çözmek için müşteri hizmetleri çalışanları harekete geçecektir. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Fizy müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Fizy Şikayet Hattı

Fizy istediğiniz her şarkı ve sanatçı  elinizin altında olsun diye düşünülmüş bir uygulamadır. Tamamen müşteriye hitap eden ve sürekli olarak gelişme gösteren bir müzik evrenidir. Buna karşın kullanan bireylerin yaşadığı her sorunu çözmeye büyük bir titizlik ile çalışmaktadır. Uygulama ile alakalı her hangi bir şikayetiniz de arayarak veya uygulama içinde yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. Yaşadığınız aksaklık veya sorun her neyse en kısa bir sürede çözülür. Ayrıca fikirleriniz, şikayetleriniz ve istekleriniz ışığında kendini yeniler.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Fizy müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Fizyşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Fizy Çağrı Merkezi Telefon Numarası

0532 532 00 00

Lakin Fizy’nin; üyelik oluşturma aşamasında yaşadığınız poblemleri, ücretli üyelik alımında yaşadığınız problemleri, uygulama kullanımı ile ilgili teknik hata yahut teknik bilgi, kullanıcı hesabınize ulaşamama ve kullanıcı hesabınizi sonlandırma gibi konuları bildirebileceğiniz bir iletişim formu bulunmaktadır. Bu iletişim formunu eksiksiz doldurarak soru yahut sorununuzu bildirebilir bi hayli hızlı geri dönüş alabilirsiniz.

Fizy İletişim Formu

Fizy ile ilgili yukarıda bulunan çözüm metotları ile sorununuz çözüme kavuşmadı ise aşağıda bulunan yorum ekle bölümünden bizlere sorununuzu bildirebilirsiniz. Gerekli açıklama yapılacak olup, mail adresinizi doğru yazdığınızdan emin olunuz. Verilen yanıtlar mail aracılığıyla da tarafınıza ulaştırılacaktır.

Arama Kelimeleri: fizy iletişim bilgileri, fizy telefon no, fizy irtibat tel, fizy canlı destek, fizy müşteri temsilcisi, fizy şikayet hattı, fizy müşteri hizmetleri numarası, fizy çağrı merkezi numarası, fizy iletişim numarası, fizy çağrı merkezi, fizy müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu