Başvurular

Fırat Üniversitesi Ülke Geneli Başvuru 60 Kamu Personeli Alımı 2022

Fırat Üniversitesi Ülke Geneli Başvuru 60 Kamu Personeli Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Fırat Üniversitesi Ülke Geneli Başvuru 60 Kamu Personeli Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Fırat Üniversitesi Ülke Geneli Başvuru 60 Kamu Personeli Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Fırat Üniversitesi Ülke Geneli Başvuru 60 Kamu Personeli Alımı

Fırat Üniversitesi bünyesine yapılan son açıklama ile 60 kamu personeli alımı yapılacak. Yapılan açıklama ile alınacak personeller minimum lise mezunları içinden bir çok kadro ve ünvanlarda alınacaklar. Yapılacak bu işçi alımına ülke genelinden şartları taşıyan herkes başvuru yapabilecek.

Üniversite personelleri 2020 KPSS puanları esas alınarak anlaşmali kadrolarına ve maaşları üniversitenin özel bütçesinden karşılanarak alınacaklar.

firat-universite-personel-alimi.jpg

Elazığ Fırat Personel Alımı Boş Kadroları

Elazığ Fırat işçi alımı için açılan boş kadrolar 45 kişi lisans mezunu Hemşire, 1 Psikolog, 8 önlisans mezunu Röntgen teknikeri, 3 kişi önlisans diş protez personeli, 3 kişi Temizlik personeli lise mezunları içinden alınacak.
Temizlik Görevlisi olarak alınacak adayların minimum lise mezunu olması, 2020 yılı KPSS P94 puanı minimum 70 olması, temizlik görevini sürekli olarak yapmasına engel hastalığının olmaması şartları aranmaktadır.

Fırat Üniversitesi 60 Memur Alımı Adayları Genel Şartlar

Adayların Türk Vatandaşı olması,

Kamusal haklarının kullanımında mahrumiyeti olmaması,

Erkek adayların askerlik hizmeti için askerlik dönemine gelmemesi, askerlik dönemi gelmişse askerliğini yapmış olması muaf veya erteletmiş olması,

Mesleğini yapmasına engel vücut ve akıl hastalığı olmaması,

Atanmaya hak kazanan adaylar haklarında yapılacak arşiv araştırması sonrasında ihtiyaca göre hemen işe başlatılacağından bireylerin mesleğe başlamasında mani durumlarının bulunmaması dip notu verilmiştir.

Fırat Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvurular

Sözleşmeli işçi alımında şartları taşıyan personel adaylarının 30 Kasım 2021 tarihi ile 14 Aralık 2021 tarihleri içinde başvurularını üniversitenin resmi internet sitesi “personelilan.fırat.edu.tr” üzerinden online olarak yapılacak.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu