Bilgi Arşivi

Fırat Edaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Fırat Edaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Fırat Edaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Fırat Edaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Fırat Edaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Fırat Edaş’ta çalışmak isteyenlere müjde! Fırat Edaş iş ilanları, iş başvurusu, Fırat Edaş işçi alımı haberleri makalemizde.

Malatya, Elazığ, Tuncel ve Bingöl illerinde elektrik sevkiyat hizmeti, 2010 içinde Kazancı Holding’in bir kuruluşu olan Fırat Aksa’nın devraldığı, Fırat Elektrik aracılığıyla gerçekleştirilmeye başlamıştır. Fırat Edaş, personel ihtiyacına göre alım yapmaktadır.

Fırat Edaş Güncel İş İlanları

Fırat Edaş güncel iş ilanları için hem Fırat Edaş’ın sitesi, hem de Kazancı Holding takip edilmelidir. İş takipleri, günaşırı yapılmalıdır. Çünkü ilan tarihleri kaçırılırsa, başvuru yapmanız da olabilecek değildir. Ayrıca kariyer sayfaları da düzenli biçimde incelenmelidir.

Personelin sosyal haklarına değer veren Fırat Edaş, yol ve yemek gibi sosyal hakları tatmin edici vermektedir. Genel bağlamda iş koşulları ve saatleri de uygundur. 

Fırat Edaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kazancı Holding’e başvurmak için kendi sitesinde bulunan başvuru formu kullanılabilecek seçenekler içindedır. Resmi siteye girildiğinde, üst menüde “insan kaynakları” görülmektedir. Bunun altındaki iş başvuru formuna tıklandığında, adaylardan bir takım bilgileri doldurması talep edilmektedir. Gerekli yerler yazıldıktan sonra alt tarafta bulunan gönder butonu kullanılmalıdır.

Fırat Edaş’ın sitesine girildiğinde, üst bölümde kurumsal menüsü altında kariyer içinde iş başvurusu sekmesi görülmektedir. Buraya tıklandığında, kariyer.net veri tabanından, özgeçmiş bırakılabileceği söylenmektedir. Linke tıklandığında, Kazancı Holding’e ait kariyer.net profili açılmaktadır. Adaylar burada bulunan uygun ilanlara tıklayıp, hemen başvuru yapabilir.

Fırat Edaş İş Başvurusu Yapılabilecek Pozisyonlar

Kazancı Holding, başvuruya açık çok sayıda ilan bulundurmaktadır. Kariyer.net üzerinde bunlardan bazıları şöyledir;

 1. Finans Müdürü
 2. Yenilenebilir Proje Geliştirme Mühendisi
 3. Varlık Performans Müdürü (Yurt İçi Santraller)
 4. Yatırımcı İlişkiler Uzmanı
 5. Müşteri Hizmetleri Şefi
 6. Bakım Teknikeri
 7. Acil Ekip Görevlisi
 8. Bütçe Kontrol ve Raporlama Yönetmeni
 9. Kontrat Yöneticisi
 10. Muhasebe Yöneticisi
 11. Muhasebe Uzmanı
 12. Malzeme ve Stok Kontrol Uzmanı
 13. Vardiya Saha Operatörü
 14. Servis Teknisyeni
 15. Satış Destek Uzmanı
 16. Dijital Pazarlama Uzmanı
 17. Mekanik Atölye Teknisyeni

Kazancı Holding bünyesine girmek isteyen bireyler tüm ilanları, ayrıntılarına kadar incelemelidir. Ardından bilgi ve tecrübelerinin uyum gösterdiklerine başvuru yapılmalıdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu