Müşteri Hizmetleri

Findeks Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Findeks Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Findeks Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Findeks Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Findeks Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Findeks, Kredi Kayıt Bürosu A.Ş. aracılığıyla kurulmuş finansal hizmet platformudur. Findeks’ten söz etmek olursak, bir bankaya yaptığınız kredi yahut kredi kartı başvurusunda finansal olarak hal ve hareketlerinizin bir değerlendirme ile not verilip; ‘Kredi Notu’ ismi ile sisteme kayıt edilmesidir. Yani kısacası; finansal olarak sizin aynanızdır.

Findeks aracılığıyla bankalardaki ve diğer alışveriş yapabileceğiniz yerlerde ki kredi limitinizi, kredi notunuzu, ödeme düzeninizi test edebilir; finansal olarak ne durumda olduğunuzun kontrolünü sağlayabilirsiniz. Findeks kredi notu hesaplama, findeks kredi limiti öğrenme gibi işlemlerinizi basit bir şekilde sağlayabilirsiniz. Findeks’ten finansal detaylarınızi öğrenebilmeniz için belirli bir ücret vermeniz gerekmektedir.

Findeks’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kredi notunuzu ve limitinizi öğrenebilir, teknik olarak sorularınızı sorabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Findeks Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 45 52

Arama Kelimeleri: findeks iletişim bilgileri, findeks telefon no, findeks irtibat tel, findeks canlı destek, findeks müşteri temsilcisi, findeks şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu