Müşteri Hizmetleri

Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma, müşteri hizmetleri bölümümüzde Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma ile alakalı bilgiler paylaştık. Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma yazımızın detayları..

Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Finansbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Finansbank müşteri temsilcisine direk bağlanma ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Yurdumuzda bulunan eski banka kuruluşlarından birisi olan Finansbank tüm üyelerine klasik bankacılık hizmetlerinden daha fazlasını sağlamaktadır. Türkiye de yapmış olduğu çalışmaları 30 yıl boyunca devam ettirmektedir.

Finansbank Hakkında Her Şey

Finansbank ilk olarak 26 Ekim 1987 senesinde Hüsnü Yeğin aracılığıyla kurulmuştur. Kurulduğu andan ibu yana aynı yıl içinde Ankara, İstanbul ve İzmir de olmak üzere 4 tane şubesi açılmıştır. Finansbank 1995 yılına kadar yanlızca 4 tane olan şubesi ile hizmet vermiştir. Daha sonra çok bi hayli hızlı bir biçimde gelişerek büyüyen Finansbank 2013 yılı Mayıs ayına kadar 611 şube ve 11734 tane çalışanı ile en kaliteli ve en güvenli hizmetleri üyelerine vermektedir. Finansbank 2006 senesinin sonlarına doğru yüzde 35 kadar hissesini Yunanistan’ın en büyük bankalarından birisi olan National Bank of Greece’e satılmak zorunda kalınmıştır. Bu banka son derece kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanları üzerinde uzmanlaşmıştır.

Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Finansbank yurdumuzda tam anlamı ile halka açılan ilk özel sektör bankası olarak kurulmuştur. Bu bankanın National Bank of Greece ile yapmış olduğu anlaşma sonrası hisselerinden bir bölümünü devretmek zorunda kalmıştır. Yapılan anlaşma ardından Finansbank’ın Türkiye de vermiş olduğu hizmetler içinde Finans Leasing, Finans Yatırım, Finans Portföy Yönetimi ve IBTech bulunmasının bunun yanında yurt dışında faaliyet göstermekte olan Finansbank Malta Finansbank bünyesinde yer alırken Hollanda, Rusya, Romanya ve İsviçre de bulunan bankacılık faaliyetleri dahil olmak üzere bütün yurt dışı hizmetleri tam anlamıyla Fiba Holding yönetimi altına geçmiştir. Finansbank tam anlamı ile Finansal Hizmetler Grubu çatısı altında üyelerinin bütün finansal ihtiyaçlarında daha da üretici, bi hayli hızlı ve kolay çözümler sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Finansbank Faizsiz Kredi Hakkında

Finansbank faiz almadan 1000 liraya kadar herkese kredi vermektedir. Faiz vermeden krediden yararlanmak isteyen müşteriler en az 250 lira en yüksek ise 1000 lira olarak faizsiz kredi çekme olanağı bulmaktadır. Ayrıca 1000 lira Finansbank faizsiz kredi için kesinlikle müşteriden dosya masrafı almamaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak için ön başvuru yapmalı ve şubeye giderek kredinizi çekebilirsiniz.

Finansbank müşteri hizmetleri numarası direk  bağlanma için ilk olarak Finansbank müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 0 900 aranmalı. Ardından sırasıyla 1 ve 5 tuşlarını tuşlayarak bir sonraki adıma geçiniz. Bir sonraki adımda kartınızın son dört hanesini ve kart şifrenizi girip Finansbank müşteri hizmetleriyle direk görüşmeye başlayın.

Finansbank Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma
0850 222 0 900 -> 1-5 -> Kartınızın son 4 hanesi ve şifresi

Arama Kelimeleri: finansbank müşteri hizmetleri bağlanma,finansbank müşteri hizmetleri direk bağlanma, finansbank müşteri hizmetleri, finansbank müşteri hizmetleri numarası, finansbank müşteri hizmetleri bağlanma 2018, finansbank müşteri hizmetleri direk bağlanma 2018, finansbank müşteri hizmetleri direk bağlanma, finansbank müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu