Gündem

Film İndirme Siteleri

Film İndirme Siteleri, güncel bilgiler bölümümüzde Film İndirme Siteleri başlığı altında detaylı bilgiler vermek istedik. Film İndirme Siteleri haberimizin detayları..

Film İndirme Siteleri

Film indirme siteleri kolay ve pratik bir biçimde çok çeşitli filmlere ulaşmanızı olabilecek kılıyor. Film indirilecek siteler kendinize özel film arşivi yapmanızı sağladığı gibi bunun yanı sıra film kültürünüzü de arttırıyor.

İçindekiler

  • 1 Youtube
  • 2 Internet Archive
  • 3 Open Culture
  • 4 Yify
  • 5 Crackle
  • 6 Zamunda

Youtube

Her ne kadar telif içermeyen videolar daha çok yer alıyor olsa da telif hakkı olmayan birden fazla filmi Youtube üzerinden bulacaksınızdır. Özellikle telif süresi bitmiş filmlerin yanında bazı kullanıcıların yükledikleri yakın zamanda çekilmiş filmleri de yine Youtube üzerinden izlemeniz olanaklı. Bulduğunuz filmleri ise çeşitli Youtube video indiriciler ile basit bir şekilde indirebilir veya mobil uygulama üzerinden doğrudan kaynağından indirebilirsiniz.

Internet Archive

Film indirme siteleri içinde öne çıkan bu özel kaynak yalnızca film için değil diziler, şovlar ve birden fazla programı bulmanızı olabilecek hale getiriyor. Telif sorunu olmayan yapımların yer verildiği sitede özellikle eski dönem yapımlarını basit bir şekilde indirebilirsiniz.

Open Culture

Kolay film indirme siteleri içinde öne çıkan Open Culture aracılığıyla de telif sorunu olmayan yapımları basit bir şekilde indirebilirsiniz. Sadece filmler değil çeşitli eğitim programlarına da bulunduran sitede özellikle yabancı dil videoları bi hayli yararlı oluyor.

Yify

Özellikle yakın zamanda çekilmiş olan filmleri torrent şeklinde indirebileceğiniz bir kaynaktır. Güncel film indirme siteleri içinde kendisine özel bir yer bulan Yify bunun yanı sıra 720p ve 1080p olarak sunduğu filmlerde seyir keyfinizi arttırıyor. Filmlerden belgesellere kadar geniş bir yelpazede bulabileceğiniz filmler bu sayede film zevkinize göre de doğru filmi basit bir şekilde bulmanızı sağlıyor. Filmleri indirmek için ise torrent programı kullanmanız gerekiyor.

Crackle

Hızlı film indirme siteleri içinde Crackle geniş arşivi ile ön planda gözüküyor. Sony’e ait olan platformda telif hakkı olmayan filmler paylaşılıyor. Özellikle mobil uygulaması üzerinden de film indirme imkânı sunan bu özel site film indirmeyi de kolay hale getiriyor.

Zamunda

Oldukça eski bir kökene sahip olan Zamunda kapsamlı bir film arşivi yaratmanız için fırsat sunuyor. Hem güncel hem de eski filmleri basit bir şekilde bulabileceğiniz siteden torrent olarak filmleri indirebilirsiniz. Çok geniş arşivi aracılığıyla kolay bulunmayan filmleri bile bulabilir ve kolay film indirme alternatiflerinden faydalanabilirsiniz.

Paylaş

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu