Başvurular

Fillo Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Fillo Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Fillo Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Fillo Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Fillo Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Fillo Kargo Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Fillo Kargo, ülkemiz birden çok noktasında hizmet vermekte olan bir kargo şifrketidır. Firma, Aras Kargo bünyesinde bulunmaktadır. Fillo Lojistik, 600 çalışanı, 3 Nakliye Ofisi , 17 Crossdock, 1.500 araçlık filosu , günlük 3.000 teslimat noktası ve 4.000 m3‘lük sevkiyat kapasitesi ile 81 ilde yaygın sevkiyat ağına sahip, iş ortaklarına özel çözümler üreten lojistik şifrketidır. Peki Fillo Kargo sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Fillo Kargo çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında bulunmaktadır.

Fillo Kargo Çalışma ve Açılış Kapanış Saatleri 2021

Ülkemiz genelinde çok sayıda ilimizde Fillo Kargo şubesi bulunmaktadır. Bu şubeler sabah saat 07:30’da açılmakta ve akşam saat 18:00’de kapanmaktadır. Fillo Kargo şubelerinde öğle arası bulunmamaktadır. Yani açılış ve kapanış saatleri içinde düzenli olarak hizmet sağlamaktadır. Fillo Kargo çalışma saatleri ile ilgili sık sorulan sorular ise yazımız devamındadır.

Fillo Kargo Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Fillo Lojistik şubeleri sabahları saat 07:30’da hizmet vermeye başlamaktadır.

Fillo Kargo Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Fillo Lojistik şubeleri akşamları saat 18:00’a kadar hizmet sağlamaktadır.

Fillo Karfo Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Fillo Kargo şubeleri hafta sonu yalnızca Cumartesi günü hizmet vermektedir. Pazar günü tüm şubeler ve genel müdürlük kapalıdır.

Fillo Kargo Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Fillo Kargo şubeleri, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayram günlerinde hizmet vermezler. Ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de kapalıdır. Arefe gününde ise açıktır. Bu makalemizde Fillo Kargo çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu