Bilgi Arşivi

Fibabanka Güvenlik Görevlisi Alımı Güncel 2022

Fibabanka Güvenlik Görevlisi Alımı Güncel, iş başvuruları kategorimizde Fibabanka Güvenlik Görevlisi Alımı Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Fibabanka Güvenlik Görevlisi Alımı Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Fibabanka Güvenlik Görevlisi Alımı Güncel

Türkiye geneli 83 şubesi bulunan Fibabanka, İstanbul başta olmak üzere mevcut şubelerinden bazıları ve yeni açılacak şubeleri için güvenlik görevlisi alımı yapacağını dile getirdi.

Fibabanka Güvenlik Görevlisi Alımı

Fibabanka internet sitesinden yaptığı açıklamada bu pozisyon için başvuru yapacak olan adayların minimum lise mezunu olmaları gerektiğini ve silahlı güvenlik görevlisi sertifikasına sahip olmaları gerektiğini dile getirdi.

Güvenlik Görevlisi Genel Nitelikler

  • 5188 Sayılı yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı sahibi
  • Minimum 6 ay deneyim sahibi veya yetiştirilmek üzere
  • Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık
  • 20-38 Yaş içinde erkek veya bayan adaylar

Güvenlik Görevlisi İş Tanımı

Özel güvenlik hizmetleri çerçevesinde alınan her türlü güvenlik tedbirinin birinci hedefi suç girişimlerine karşılık caydırıcılık sağlamaktır. Caydırıcılığın sağlanamaması halinde yaşanan olaylara, yasalarda özel güvenlik personellerine tanınan yetkiler ve yükümlülükler çerçevesinde müdahale edilmesi gerekmektedir.

Güvenlik Görevlisi İş Başvurusu

Fibabanka personeli olmak isteyenlerin kurumun internet sitesi insan kaynakları bölümünce yapılan personel alım ilanlarını takip etmeleri gerekmektedir.

Başvuruda istenen belgelerin içinde katılmış olduğunuz seminerler ve kullanmış olduğunuz programların eğitim belgelerini eklemeniz işe alınmanız da olumlu puanlar katacaktır.

Başvuru için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu