Bilgi Arşivi

Fibabanka Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı Güncel 2022

Fibabanka Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı Güncel, iş başvuruları kategorimizde Fibabanka Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Fibabanka Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Fibabanka Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı Güncel

Fibabanka ’da çalışmak isteyenlere müjde! Fibabanka iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri isilanlari365.com’da! Fibabanka çay ve temizlik görevlisi alımı yapacak.

Türkiye geneli Bankalarda üyelerine daha kaliteli hizmet vermek için şubelerinde çay ve temizlik işleri için personel ve eleman alımı yapıyor.

Şubelerine gelip bireysel banka işlemleri için bekleyen müşterilerini ağırlamak ve kaliteli hizmet vermeye odaklanan örnek bankaları makalemizde bulacaksınız. Temizlik iş ilanlarını veren bankaları sizin için derlediğimiz listemizde bulacaksınız.

Fibabanka , ülkemizde bulunan Millennium Bank’ın 2010 senesinde Fiba Holding bünyesine girmesi ile oluşturulan özel mevduat bankasıdır. Kuruluş olarak 1984’te Türkiye’de şubesini hizmete sokan Trust Company adlı banka ile başlayan Fibabanka, zaman içinde farklı bankalarla birleşerek şimdiki halini almıştır. Ülkemizde 1.500’den fazla çalışan ile hizmet vermektedir.

Fibabanka Çay ve Temizlik Görevlisi AlımıFibabanka Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı

Fibabanka Temizlikçi İş İlanları

Fibabanka, genel temizlikten sorumlu olacak temizlik personeli alımı yapmaktadır. Görev tanımı olarak şubenin düzen ve temizliğinden sorumlu olacak temizlik personeli için alımlar aşağıdaki linkte bulunan insan kaynakları resmi sitesinden yapılmaktadır.

Fibabanka Çaycı Alımı

Şubelerine gelen misafir ve iş ortaklarının bunun yanında çalışanlarına da daha kaliteli bir ortamda hizmet vermek isteten Fibabanka, bu bağlamda servis elemanı alımı yapacaktır. Kahve ve çay gibi ikramların hazırlanıp servis edilmesinden sorumlu olacak servis elemanları bunun bunun yanında bulundukları şubenin çay ocağından da sorumlu olacaklar.

Fibabanka Çay ve Temizlik Görevlisi İş Başvurusu

Tüm alımlarını aşağıdaki linkte bulunan insan kaynakları üzerinden gerçekleştiren Fibabanka, personel adaylarından iş başvurusu için yalnızca güncel bir özgeçmiş talep ediyor.

Başvuru için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu