Bilgi Arşivi

Fibabanka Çağrı Merkezi Personeli Alımı Güncel 2022

Fibabanka Çağrı Merkezi Personeli Alımı Güncel, iş başvuruları kategorimizde Fibabanka Çağrı Merkezi Personeli Alımı Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Fibabanka Çağrı Merkezi Personeli Alımı Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Fibabanka Çağrı Merkezi Personeli Alımı Güncel

Fibabanka’da çalışmak isteyenlere müjde! Fibabanka çağrı merkezi iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri isilanlari365.com’da!

Fibabanka Çağrı Merkezi Personeli Alımı

Müşteri tatminiyeti ilkeleriyle kısa bir sürede büyük atılımlar yapan Fibabanka, yaptığı bütün faaliyetlerde ve hizmet verdiği bütün birimlerinde müşteri tatminiyetini ön planda tutmaktadır.

Fibabanka, bu bağlamda müşterilerin gereksinimlerini ve almak istedikleri hizmetleri kısa bir sürede ve kusursuz bir biçimde çözüme kavuşturmak maksadıyla 7 gün 24 saat hizmet verdiği çağrı merkezlerine işçi alımı yapacağını dile getirdi.

Çağrı Merkezi Personeli Genel Nitelikler

  • En az önlisans yahut lisans öğrencisi,
  • Tercihen önlisans yahut lisans mezunu,
  • 19-34 yaş arası,
  • Diksiyonu düzgün,
  • Telefonda iletişim kabiliyeti kuvvetli,
  • Çok iyi sözel ifade becerilerine ve ikna kabiliyetine sahip,
  • Sosyal yönü kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı,
  • Satışa yatkın, telefonla satış yapabilecek,
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış yahut minimum 2 yıl süre ile tecilli durumda olan.

Çağrı Merkezi Personeli İş Tanımı

Çağrı merkezi elemanı, satın aldıkları ürün veya hizmetler ile alakalı sorun yaşayan yahut soruları olan bireylere destek sunarak müşteri hizmetlerinin kilit noktasında bulunan kişidir.

Müşterilerin sorularına yanıt vererek, sorun yaşayan bireylere çözüm önerileri getiren çağrı merkezi elemanları, detaylarını ve yetkilerini aşan durumlarda durumu alakalı departmana yönlendirmekle yükümlüdürler. Ürün veya hizmet satışı yapan bütün kurumsal firmaların çağrı merkezi departmanları bulunmaktadır.

Çağrı Merkezi Personeli İş Başvurusu

Fibabanka çağrı merkezi iş başvurusu yapmak için bankanın resmi web sitesindeki ilanları takip etmelisiniz. Ayrıca alakalı iş ve kariyer sitelerinden de Fibabanka çağrı merkezi iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Başvuruda istenen belgelerin içinde katılmış olduğunuz seminerler ve kullanmış olduğunuz programların eğitim belgelerini eklemeniz işe alınmanız da olumlu puanlar katacaktır.

Başvuru için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu