Müşteri Hizmetleri

Fibabanka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fibabanka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Fibabanka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Fibabanka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Fibabanka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fibabanka çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Fibabanka müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Fibabanka şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Fibabanka müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Fibabanka A.Ş., 2010 senesinde Fiba Grup aracılığıyla kurulmuş bir bankadır. Finansbank’ın eski sahibi Hüsnü Özyeğin Finansbank’ı sattıktan sonra Fibabanka’yı kurmuştur. Fibabanka, Bireysel ve Kurumsal olarak 2 ayrı dalda üyelerine hizmet vermektedir.

Fibabanka’nın Türkiye genelinde toplam 74 şubesi bulunmaktadır. Bu şubeler; Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Düzce, Gaziantep, İçel, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Manisa, Muğla, Şanlıurfa, Tekirdağ, Kayseri ve Trabzon illerinde bulunmaktadır. Ayrıca çok sayıda ATM’si bulunmaktadır

Fibabanka Çağrı Merkezi Numarası

Fibabanka, 2010 tarihinde anlarız hızla, çözeriz hızla anlayışıyla müşterilerini önemseyen, onların ayağına giden banka misyonuyla hizmet vermektedir. Türkiye’de toplamda 59 şubesiyle üyelerine kurumsal, ticari, KOBİ, bireysel, tarım ve özel bankacılık alanlarında hizmet vermektedir. Dijitalleşme, tabana yaygın bankacılık anlayışı, mutlu çalışan, mutlu müşteri hedefleriyle Türkiye’nin en bi hayli beğeni alan bankası olmak için hizmet vermekte ve değerini yükseltmektadır. Türkiye’nin en bi hayli beğeni alan bankası olma vizyonuyla, insanları mutlu edecek en bi hayli hızlı bankacılık misyonuyla hareket eder. Saygılı, içten, sonuç odaklı bir kurumdur. Fibabanka çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Fibabanka Müşteri Hizmetleri Numarası

Mutlu banka, mutlu müşteri anlayışı olan Fibabanka, müşteri tatminiyetini üst düzeyde tutarak değerini yükseltmektadır. Müşteri ilişkilerine önem verdiği için tüm çalışanları performans sitemine bağlıdır. Hedefler, sonuçlar ve müşteri ilişkilerinin değerlendirildiği bu uygulama senede bir defa yapılır. Çalışanların ücretlendirmesi de gücüne ve iş değerlendirme sistemine bağlıdır. Tüm bu sistemler müşteriyi merkeze alarak planlanmıştır. Müşteri tatminiyeti anlayışı had safhada olan Fibabanka’ ya 444 88 88 numaralı müşteri hizmetleri numarası aranarak her türlü bilgi ve istekleri bildirebilir, mutlu ve bi hayli hızlı bankacılık anlayışıyla karşılaşılır. Çağrı merkezi numarası arandığında tüm işlemlerde yardımcı olunan müşteri temsilcisiyle karşılaşılır. Kalite standartları gereği görüşme kayıt altına alınıp müşterilere daha iyi hizmet vermek adına kullanılır. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Fibabanka müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Fibabanka Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

2010 senesinde bankacılık piyasasına giren Fibabanka, bi hayli hızlı bankacılık, mutlu müşteri anlayışıyla hizmet vermekte. Ürün ve hizmetlere ilişkin tüm sorunlarla internet sitesinde, telefon bankacılığında, mobil bankacılığıyla hizmet vermekte. Kredi kartı işlemleri, kredi işlemleri,  diğer bankacılık işlemlerinin tamamını telefon bankacılığıyla yapılabilir. Telefon bankacılığında müşteri temsilcisiyle görüşme yapmak için sıra beklememek için 444 88 88 aranır. Sesli menüden sonra 7 tuşlanır ve müşteri temsilcisiyle direkt bağlanma gerçekleşir. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Fibabanka müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Fibabanka Şikayet Hattı

Fibabanka’nın hedefi üyelerine kaliteli bir hizmet sağlamaktadır.  Bunun için müşterilerden gelen her türlü şikayet, öneri ve tatminiyeti önemser. Fibabanka ile iletişime geçip öneri, dilek ve şikayetleri [email protected] e-posta adresinden mesajlar iletilebilir. fibabanka.com.tr adresinden iletişim sayfasına girilince iletişim sayfasında iletişim formu rahatlıkla doldurulabilir. Kurum ile şikâyetlerde telefon bankacılığı numarası ve şubelerden de kullanılabilir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Fibabanka müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Fibabanka şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Fibabanka’nın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kaıp/çalıntı kart bildirimi yapabilir, tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilir, kredi kartı borç sorgulama işlemlerinizi yapabilir, internet ve mobil şube şifre işlemleri yapabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi Fibabank’a bildirebilirsiniz.

Fibabanka Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 88 88

Arama Kelimeleri: fibabanka iletişim bilgileri, fibabanka telefon no, fibabanka irtibat tel, fibabanka canlı destek, fibabanka müşteri temsilcisi, fibabanka şikayet hattı, fibabanka müşteri hizmetleri numarası, fibabanka çağrı merkezi numarası, fibabanka iletişim numarası, fibabanka çağrı merkezi, fibabanka müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu