Bilgi Arşivi

Fiat Egea Üçgen İçinde Ünlem İşareti

Fiat Egea Üçgen İçinde Ünlem İşareti, bilgi arşivimizde Fiat Egea Üçgen İçinde Ünlem İşareti konusunu ele aldık. Fiat Egea Üçgen İçinde Ünlem İşareti ile araştırılan tüm yanıtlar makalemizde..

Fiat Egea Üçgen İçinde Ünlem İşareti

Fiat Egea Üçgen İçinde Ünlem İşareti

Fiat marka Egea, Punto, Linea, Doblo vs araçlarda gösterge paneli üzerinde bulunan ikaz işaretlerinden üçgen içinde ünlem şeklinde bir ikaz işareti alıyorsanız konuyla alakalı makalemizde çözümü siz değerli okurlarımız için paylaşmak istedik.

Fiat Egea Üçgen İçinde Ünlem İşaretinin Anlamı

Fiat Egea Ünlem İşareti

Aracınızda bulunan park lambası, Fren lambası, Arka Sis lambaları, Sinyaller, Plaka lambaları vs arıza meydana gelirsa bu ünlem işaretiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Buna bağlı olarak bir yahut birden fazla ampülün yanması, sigortanın yanması yada elektrik bağlantısında yaşanan bir kesiklik yine bu ikazyı almanıza neden olmaktadır.

Fiat Egea Üçgen İçinde Ünlem İşaretiÇözümü

Eğer bu durumla yüz yüze kalmışsanız ilk kez lambalarınızı kontrol edin ve herhangibir patlak lambanızın olup olmadığını tespit edin. Eğer patlak bir ampül varsa onu değiştirebilir ve sonrasında ikaznın gidip gitmediğini kontrolünü yapabilirsiniz. Lakin lambayla alakalı sorun yoksa yukarıda saymış olduğumuz maddelerden bir tanesinde sorun var demektir. Böyle bir durumda en yakın Fiat servisine gidebilirsiniz.

Fiat marka araçlarla alakalı diğer makalelerimizi inceleme için konumuza inceleyebilirsiniz. Fiat Arızaları ve Çözümleri

Bir önceki yazımız olan Honda Jazz Saat Ayarı Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Honda Jaaz 2002-2008 model saat ayarı, Honda Jaaz saat ayarı ve Honda jaaz saat nasıl ayarlanır? ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Hareket Halindeyken, Sürücü Bayılırsa Ne Yaparsın?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz aracın içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız böyle bir anı yaşamazsınız ama yine de bilmekte yarar var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu