Müşteri Hizmetleri

Fenomedya Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Fenomedya Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Fenomedya Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Fenomedya Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası yazımızın detayları..

Fenomedya Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Fenomedya, 2017 senesinden bu yana TV8,5 ekranlarında yayına giren bir televizyon programıdır. Şubat 2017 tarihinden bu yana ekranlarda olan Fenomedya’nın sunuculuğunu Ezgi Avcı yapmaktadır. Birbirinden keyifli konular, videolar, konuklar ve özel içeriklerle seyredenlerini bi hayli çok güldüren Fenoemdya’nın bir çok sıkı takipçisi bulunmaktadır.

Fenomedya televizyon programı; sosyal platformda fenomen haline gelmiş fakat yeterince tanınamayan, tek başına çok başarılı işler yapan, daha ünlü olmamış fakat fenomen haline gelmiş bireyleri konuk ediyor; başarı hikayelerini, yaşam hikayelerini seyredenleriyle paylaşıp keyifli anlara imza atıyor.

Fenomedya’nın herhangi bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Fenomedya canlı yayın iletişim numarası, Fenomedya Whatsapp numarası gibi herhangi bir irtibat numarası ne yazık ki bulunmamaktadır.

Arama Kelimeleri: fenomedya iletişim bilgileri, fenomedya telefon no, fenomedya irtibat tel, fenomedya canlı destek, fenomedya müşteri temsilcisi, fenomedya şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu