Müşteri Hizmetleri

Fenerium Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fenerium Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Fenerium Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Fenerium Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Fenerium Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fenerium çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Fenerium müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Fenerium şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Fenerium müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Fenerium tam adıyla Fenerbahçe Spor Ürünleri San ve Tic A.Ş. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün lisanslı ürünlerinin satılmasını sağlayan şirkettir. 2000 senesinde kurulmuştur. Fenerium’da satışa sunulan ürün kategorileri şöyledir; maç malzemeleri&formalar, antrenman&kamp, tekstil, aksesuar, basketbol, outlet.

Fenerium’un toplamda 83 adet Fenerium mağazası bulunmaktadır. Bu mağazalar şöyledir; 39’u İstanbul, 8’i Ankara, 4’ü İzmir, 3’ü Antalya, 2’si Adana,2’si Aydın, 2’si Hatay, 2’si de Kocaeli, 2’si Konya, 2’si Samsun, 2’si Sakarya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kayseri, Malatya, Manisa, Mersin, Muğla, Şanlıurfa, Tekirdağ, Lefkoşa (KKTC) ve Rotterdam (Hollanda).

Fenerium Çağrı Merkezi Numarası

Fenerium mağazaları, Fenerbahçe Spor Kulübünün ürünlerinin satıldığı mağazalardır. Son derece kaliteli ürünlerin satıldığı bu mağazalarda futbol formalarını, basketbol formalarını, voleybol takım formalarını ve diğer branşlarda giyilen formaları bulacaksınızdır. Ayrıca Fenerbahçe lisanslı her ürünü burada bulabilmeniz olabilecekdür. Ürün çeşidi bu kadar fazla olunca taraftarlar içinde tercih edilmesi de o kadar artıyor. Fenerium çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Bir mağaza çok insana hitap edince bir kesimin tatminiyetsizliği ortaya çıkabilmektedir. Bunun üstesinden gelebilmek adına Fenerbahçe Spor Kulübü, fenerium çağrı merkezini kurmuştur. Böylelikle sorun yaşayan bireyler bu numaraları arayabilecek ve poblemlerinı iletebilecektir. En kısa zamanla poblemleri giderilecektir. Çünkü alışveriş yapanlar müşteri değil Fenerbahçe ailesinin bir parçasıdır ve onların poblemlerinı gidermek için çağrı merkezi yetkilileri elinden geleni yapmaktadırlar.

Fenerium Müşteri Hizmetleri Numarası

Online alışverişin kullanımı son senelerda gözle görülür derecede artmıştır. Bu artış firmaları daha çok insana ulaşması adına olumlu etkilemiştir fakat firmalar daha çok insana hitap edince birtakım sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu poblemlerin çözülebilmesi adına müşteri hizmetleri numaraları mevcuttur. Fenerium müşteri hizmetlerini de poblemlerinız olduğunda başvurabilirsiniz. 0216 542 16 56 bu numarayı aramanız halinde poblemlerinızın son derece bi hayli hızlı bir biçimde çözüme kavuşması için müşteri hizmetleri yetkilileri sizinle ilgilenecektir. Müşteri hizmetleri yetkilileri sizin için ellerinden geleni yapacaklardır. Sizin görüşmeden tatmin ayrılmanız için son derece fazla gayret sarf etmektedirler. Her şey sizin tatminiyetiniz için. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Feneriummüşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Fenerium Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Fenerium müşteri hizmetlerine aramanız halinde direk varabilirsiniz. Diğer firmalar gibi uzun uzun bekletmeler yok burada. Bir sorununuz olduğunda aramanız halinde direk müşteri hizmetleri yetkilileriyle görüşecek ve sorununuzun çözüme kavuşmasını bekleyebileceksiniz. 0216 542 16 57 bu numara da diğer numara gibi müşteri hizmetleri numarası. Diğer numara yoğun olduğu zamanlar bu numarayı arayabilir ve sorununuzun çözüme kavuşması için görüşme uygulayabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Fenerium müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Fenerium Şikayet Hattı

Müşteri tatminiyetine son derece önem veren fenerium, şikayetlerinizi alabilmek adına tüm iletişim numaralarını kullanmaktadır. Tüm iletişim numaralarından arayarak şikayetlerinizi iletebilirsiniz bunun bunun yanında https://www.fenerium.com/iletisim bu bağlantıya tıklayıp sayfadaki iletişim formunu doldurarak da şikayetlerinizi rahatlıkla iletebilirsiniz. Eğer bir şikayetiniz varsa mutlaka iletiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Fenerium müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Fenerium şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Fenerium’un 0216’lı bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Fenerium’dan almış olduğunuz ürünler ile ilgili sorununuzu belirtebilir, ürünler ile ilgili bilgi alabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda dile getirdiğimiz mail adresinden de Fenerium’a varabilirsiniz.

Fenerium Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0216 542 1656

Fenerium E-Posta Adresi
[email protected]

Arama Kelimeleri: fenerium iletişim bilgileri, fenerium telefon no, fenerium irtibat tel, fenerium canlı destek, fenerium müşteri temsilcisi, fenerium şikayet hattı, fenerium müşteri hizmetleri numarası, fenerium çağrı merkezi numarası, fenerium iletişim numarası, fenerium çağrı merkezi, fenerium müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu