Müşteri Hizmetleri

Fenercell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fenercell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Fenercell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Fenercell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Fenercell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fenercell çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Fenercell müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Fenercell şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Fenercell müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Fenercell, Fenerbahçe yönetimi aracılığıyla kulübe maddi destek sağlaması maksadıyla hayata geçirilmiş bir GSM operatörüdür. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Türk Telekom ile 2009 senesinde yaptığı anlaşma neticesinde Türk Telekom alt yapısını ve baz istasyonlarını kullanmaktadır. Türkiye’de ilk olan bu hizmetin adı Fenerbahçe İletişim Hizmetleri A.Ş.’dir.

Fenerbahçe fanatiklerina özel olarak çıkartılmış bu operatörde taraftarlara onlarca indirim ve kampanya sunulmaktadır. Fenerbahçe’nin mühim galibiyetlerinde hatta atmış olduğu gollerde bile abonelerine ücretsiz data paketi göndermektedir.

Fenercell Çağrı Merkezi Numarası

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak; Türkiye’de bir ilke imza atıp 2009 senesinde GSM sektörüne de giriş yapmış yer alıyoruz. Siz kıymetli operatör kullanıcılarımıza, faturalı ve faturasız hat seçenekleri paylaşıyoruz. Türkiye’den yurtdışını aramanız için veya tamamen yurtdışında kullanmanız için de farklı tarifeler geliştirmiş bulunmaktayız.  Üstelik yeni gelen kullanıcılarımız için sürpriz kampanyalar da geliştiriyoruz. Faturalı ve faturasız hatlarınız için tüm işlemlerinizi online olarak veya Fenercell çağrı merkezi numaramız olan 444 0907 hattını arayarak uygulayabilirsiniz. Fenerbahçeli olan tüm fanatiklerimızın, bunun yanı sıra operatörümüzü de kullanmaktan tatmin kalmaları için elimizden geleni yapıyoruz. Fenercell çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Fenercell Müşteri Hizmetleri Numarası

Fenercell şifrketi olarak GSM operatöründe öncü firma olmak adına, üyelerimizin tatminiyetini sağlamak maksadıyla çabalıyoruz. Ve bu sektörde yaşanan yeni gelişmeleri sizlere sunuyor, her gelişmeden anbean haberdar ediyoruz. Siz de Fenercell ailesine dahil olmak istiyorsanız; ilk olarak operatörümüz ile ilgili veya tarifeler ile ilgili bilgi almak için Fenercell müşteri hizmetleri numaramız olan 444 0907 hattından bizlere ulaşıp, aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Size uygun bir tarifemiz muhakkak mevcut olup, dilediğiniz tarifemizi seçebilirsiniz. Eğer isteğe göre, hattınızı kapınıza kadar da getirebiliriz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Fenercellmüşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Fenercell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Fenercell ailesinden olan tüm kullanıcılarımıza, kendi aralarında sınırsız konuşma ve yine kendi aralarında sınırsız mesajlaşma özgürlüğü tanıyoruz. Fenerbahçe maçlarında öncelikli bilet hakkı tanıyoruz. Ayrıca; sezon boyunca sizlere hem maç biletleri hem de imzalı formalar kazandırıyoruz. Yani tüm kullanıcılarımıza; hem Fenerbahçe ailesine hem de Fenercell ailesine dahil oldukları için sürekli olarak tatminiyet garantisi veriyoruz. Memnuniyetinizi biraz daha yükseltmek adına da; 444 0907 numaralı hattımızdan Fenercell müşteri hizmetleri direkt bağlanma yoluyla, poblemlerinıza anında çözüm buluyoruz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Fenercell müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Fenercell Şikayet Hattı

Fenercell ailemize dahil olduktan sonra, herhangi bir sorunla karşılaşırsanız; bizlere Fenercell şikayet hattımızdan rahatlıkla varabilirsiniz. Dilerseniz sitemiz üzerinden online olarak, dilerseniz de telefon hattımızdan şikayetinizi dile getirebilir; sorununuzun en kısa bir sürede çözüme kavuşturulması için talep oluşturabilirsiniz. Yine sitemiz veya iletişim numaramızdan bizlere dilek ve önerilerinizi hatta tatminiyetlerinizi de iletebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Fenercell müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Fenercellşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Adres: Şükrü Saraçoğlu Stadı Maraton Girişi 34724 Kızıltoprak Kadıköy İstanbul

Fenercell Çağrı Merkezi: 444 0907

Fenercell’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kalan kullanım hakkı sorgulaması yapabilir, kalan bakiyenizi öğrenebilir, güncel fatura tutarınızı öğrenebilir, tarife değişikliğinde bulunabilir, TL yükleme yapabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

Fenercell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 09 07

Arama Kelimeleri: fenercell iletişim bilgileri, fenercell telefon no, fenercell irtibat tel, fenercell canlı destek, fenercell müşteri temsilcisi, fenercell şikayet hattı, fenercell müşteri hizmetleri numarası, fenercell çağrı merkezi numarası, fenercell iletişim numarası, fenercell çağrı merkezi, fenercell müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu