Müşteri Hizmetleri

Fenerbahçe Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fenerbahçe Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Fenerbahçe Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Fenerbahçe Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Fenerbahçe Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fenerbahçe çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Fenerbahçe müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Türk futbol tarihinin en büyük takımlarından birisi olan Fenerbahçe’nin resmi kuruluş tarihi 1907’dir. Black Stockings FC adıyla gayri resmi kuruluş tarihi ise 1899’dur. Her iki isimle kurulan takımın kuruluşunda aşağı yukarı aynı oyuncular mevcuttur. Fenerbahçe’nin neden ilk olarak Black Stockings FC adıyla kurulduğuna gelecek olursak olayı kısaca şöyle özetleyebiliriz. 1890’lı senelerda İngiliz bir grubun Kadıköy’de futbol oynamaya başlaması Türk gençleri aracılığıyla büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Yıl 1897’yi gösterdiğinde James La Fontaine ve dostları Kadıköy Football Assocation adı altında toplanıp genelde İstanbul’a sefere gelen İngiliz gemicilerle oynadıkları oyunlarını Kadıköy’ün çayırlarında sürdürüyorlar ve bu müsabaka kalabalık bir seyirci kitlesi aracılığıyla takip ediliyordu. Bu müsabaka o kadar çok ilgi görmüştü ki Kadıköy Football Assocation takımı İzmir karmasıyla futbol maçları yapmaya yönelmişti. Lakin o zamanlarda Sultan Abdulhamid mevcut monarşi sistemini koruyabilmek için gençlerin dernek kurmasını yasaklamıştı. Yabancıların ülke topraklarında futbol oynayabildiği zamanlarda Türk gençlerinin kendi ülkelerinde futbol oynayamamalarına öfkelenen ve üzülen Fuat Hüsnü, Reşat Danyal ve Mehmet Ali dönemin hafiyecilerinden korunabilmek için bir İngiliz adı altında Black Stockings FC‘yi kuruyorlardı. Lakin takımın ilk maçında hafiyelerin baskınına uğrayarak hemen dağıtılıyordu.

Fenerbahçe Çağrı Merkezi Numarası

Yıl 1907’yi gösterdiğinde aşağı yukarı aynı kadroyla Fenerbahçe takımı kuruldu. Kurulduğu yıldan ibu yana birden çok başarıya imza atan Fenerbahçe Türkiye’nin en iyi takımlarından biri halini aldı ve Avrupa’da mühim galibiyetler elde etmiştir. Ligde 19 şampiyonluğu bulunan Fenerbahçe’nin şuanda başkanlık görevini Aziz Yıldırım, teknik direktörlük görevini ise Aykut Kocaman sürdürmektedir.

Fenerbahçe kulüp merkezinin çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve mail adresi bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Fenerbahçe ile iletişime geçerek sormak istediğiniz soruları iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden Fenerbahçe ile ilgiliki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Fenerbahçe Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0216 542 1907

Fenerbahçe Mail Adresi
halklailiskiler@fenerbahce.org

Arama Kelimeleri: fenerbahçe çağrı merkezi, fenerbahçe iletişim, fenerbahçe irtibat tel, fenerbahçe telefon numarası, fenerbahçe müşteri hizmetleri, fenerbahçe mail adresi, fenerbahçe şikayet hattı, fenerbahçe şikayet var, fenerbahçe kulüp merkezi, fenerbahçe iletişim formu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu