Başvurular

Fatih Belediyesi 40 zabıta memuru alacak 2022

Fatih Belediyesi 40 zabıta memuru alacak 2022, iş başvuruları bölümünde Fatih Belediyesi 40 zabıta memuru alacak ile ilgili bilgi aktaracağız. Fatih Belediyesi 40 zabıta memuru alacak ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Fatih Belediyesi 40 zabıta memuru alacak

İstanbul Fatih Belediyesi 40 zabıta memuru alacak. Kamu kurumuna alım kadın ve erkek adaylar içinden yapılacak. Alım yapılıp işe ekranlara geleceklara hemen hemen 5 bin TL maaş verilecek. Başvuru yapacak adaylar için tüm detayları sunduk.

BAŞVURU GENEL VE ÖZEL ŞARTLARI

T.C. Vatandaşı olması,

Kamu haklarında mahrum olmaması,

Erkek adaylar için askerliği yapmış yahut erteletmiş olması,

Görevi devamlı yapmasına sağlık yönünden engeli bulunmaması,

Kamu kurum ve kuruluşlarından önceden çıkarılmamış olması,

zabita-dronla-kontrol.jpg

Erkek adaylarda 167 cm ve kadın adaylarda 160 cm boyundan az olmaması,

Yaş olarak 30 bitirmemiş olması,

Kamu personeli seçme sınavı KPSS 75 puanı yer alıyor olması gerekmektedir.

İSTENEN ÖĞRENİM DURUMLARI

Adaylar siyaset bilimi ve kamu yönetimi, ülkeler arası ilişkiler, ekonomi, işletme, iktisat, ekonometri, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, psikoloji, sosyal hizmet, sosyoloji, siyaset bilimi ve ülkeler arası ilişkiler, insan kaynakları yönetimi, halkla ilişkiler ve tanıtım, halkla ilişkiler ve reklamcılık, turizm rehberliği, ilahiyat, islami ilimler, kamu yönetimi, turizm işletmeciliği, bilgi ve belge yönetimi, iş idaresi, işletme, işletmecilik, iş sağlığı ve güvenliği bölümlerinin birinden mezun olmak.

zabita-logo.jpg

BAŞVURU İŞLEMİ

Fatih Belediye Başkanlığı insan kaynakları ve eğitim müdürlüğü binasına 26 Nisan 2021 ile 30 Nisan 2021 tarihleri içinde şahsen başvuru yapacaktır.

Burada yapılacak olan boy ve kilo tartımı sonrasında şartları tutan adayların başvurusu kabul edilecektir. Sözlü ve uygulama sınavı ile alım neticelendirılacaktır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu