Müşteri Hizmetleri

Fashfed Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fashfed Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Fashfed Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Fashfed Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Fashfed Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fashfed çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Fashfed müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Fashfed şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Fashfed müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

FashFed Çağrı Merkezi Numarası

Kadın, erkek, çocuk kıyafetlerinde bir çok markanın bir arada olduğu site, giyim alışverişi yapmak isteyenler için sayısız seçeneklere sahiptir. Fashfed; Nike, Lacoste, Adidas, Puma, Converse, Calvın Klein, New Balance, Snechers gibi ünlü markaların satışını yapmaktadır. Kaliteli ve güzel giyinmek isteyenlerin adresi konumundadır. Yazlık veya kışlık ürünlerinde veya aksesuarlarda indirimli fiyatlardan yararlanmak isteğe göre siteye giriş yaparak anında alışveriş uygulayabilirsiniz. Bütün siparişler 1-3 iş günü içinde kargoya verilmektedir. Ayrıca firma ücretsiz kargo avantajlarını da üyelerine sağlamaktadır. Üye olmak isteyen bireyler internet sitesindeki üyelik formunu doldurarak dileğince alışveriş yapabilirler. Daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler de çağrı merkezlerini arayarak istek ve dileklerini talep edebilirler.

Fashfed çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

FashFed Müşteri Hizmetleri Numarası

Erkek, kadın, çocuk giyim, ayakkabı ve aksesuarlarından başka teknolojik ürünleri de FashFed internet sitesinde bulacaksınızdır. Akıllı saat modelleri ve wireless kulaklık modelleri en kaliteli markalarda sitede satışı yapılmaktadır. Sırt çantası, kol saati, kask, masa saati, hoparlör ve dekoratif lambalar incelemelerini yapmak için siteye giriş yapmanız gerekmektedir. Çağrı merkezlerini arayarak müşteri temsilcileri ile görüşme yapmak isteyen bireyler 444 37 36 numaralı müşteri hizmetlerine saat 09.00 ile 00.00 saatleri içinde bağlanabilirler. Ayrıca internet sitelerindeki “bize ulaşın” formunu doldurarak da soru ve poblemlerinızı yazarak bildirebilirsiniz. Kampanyaların size iletilmesi için istekte de bulunabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Fashfed müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla

FashFed Direkt Bağlanma

FashFed ile direkt bağlantı kurmak isteyen bireyler çağrı merkezleri numarasını arayabilirler. İnstagram, facebook ve twitter aracılığı ile iletişime geçebilirler. Sipariş oluşturma, istek ve dileklerle alakalı internet sitesinden faydalanabilirler. Müşterilerine kaliteli ürünleri sunan firma her hususta onların yanında olmuştur. Alınan ürünler 30 gün içinde iade edilebilir. İade etmek istediğimiz ürün faturasıyla birlikte ücretsiz iade kuponu doldurularak Yurtiçi Kargoya verilmektedir. Firma müşteri tatminiyetini bi hayli önemsemektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Fashfed müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

FashFed Şikayet Hattı

FashFed şifrketindan aldığınız ürünlerde yanlış gönderim, deforme olmuş sipariş veya kargoda gecikme yaşarsanız bu sıkıntılarınızı müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz. Yapılan bütün şikayetler değerlendirilmekte ve hemen giderilmesi sağlanmaktadır. Firma bütün şikayetlerde üyelerinin yanındadır. Mail veya çağrı merkezi numiçinden şikayet talebinde bulunabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Fashfed müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Fashfed şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Fashfed Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 37 36

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Fashfed çağrı merkezi numarasına 444 37 36 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Çağrı Merkezi : 444 37 36

Arama Kelimeleri: Fashfed iletişim bilgileri, Fashfed telefon no, Fashfed irtibat tel, Fashfed canlı destek, Fashfed müşteri temsilcisi, Fashfed şikayet hattı, Fashfed müşteri hizmetleri numarası, Fashfed çağrı merkezi numarası, Fashfed iletişim numarası, Fashfed çağrı merkezi, Fashfed müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu