Müşteri Hizmetleri

Faruk Güllüoğlu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Faruk Güllüoğlu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Faruk Güllüoğlu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Faruk Güllüoğlu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Faruk Güllüoğlu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Faruk Güllüoğlu çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Faruk Güllüoğlumüşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Merter’de 5 bin metrekarelik üretim tesisi bunun bunun yanında Güzelce’de 6 bin 500 metrekarelik üretim tesisi ile varlığını güçlendiren bunun yanında da 7 gün 24 saat üretim yapan firma günde ortalama 6 ton baklava, 500 kilo su böreği ve 500 kilo kadayıf yapabilme kapasitesi ile sektöründe bi hayli mühim konumdadır.

Konusunda uzman, eğitimli ve değişime açık bireyler ile çalışan firma bunun yanı sıra da sürekli olarak gelişimi ilke edinmiş ve sorumluluk alan bireyleri çalıştırarak sektöründe en önde olma maksadıyla çalışmalarına devam etmektedir. Büyüme stratejilerine ortaklık eden bunun yanında da kabiliyetli insan kaynağını kullanan firma sektöründe mühim bir yer edinmiştir.

En çok tercih edilen şirketlerden biri olma ve rekabet düzeyini en yüksek düzeyye çıkarabilme vizyonu ile hareket eden firma bi hayli talep görmektedir. Hem çalışanlarının hem de üyelerinin tatminiyetini hedeflemektedir.

Faruk Güllüoğlu Çağrı Merkezi Numarası

Çalışan tatminiyetini ve bağlılığını arttırırken çalışanların eğitim ve kariyer gelişim planlarına yönelik gerekli aksiyonları tespit edip bu alanda destek vermek ve gelişimleri ile şirketi büyütmek misyonuna sahip olan firma kendi sektöründe varlığından söz ettirmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Faruk Güllüoğlu müşteri hizmetleri numarası en kısa bir sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa bir sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Faruk Güllüoğlu ile alakalı poblemlerinız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Faruk Güllüoğlu çağrı merkezine rahatlıkla iletebilirsiniz.

Faruk Güllüoğlu Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 5 333

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Faruk Güllüoğlu çağrı merkezi numarasına 444 5 333 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

444 5 333

Adres:BAKLAVACI GÜLLÜOĞLU GIDA SAN. DIŞ TİC. A.Ş.
Güzelce Sapağı Fırat Plastik Caddesi No:35 Büyükçekmece/İSTANBUL

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren Faruk Güllüoğlu sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Faruk Güllüoğlu iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Faruk Güllüoğlu iletişim bilgileri, Faruk Güllüoğlu telefon no, Faruk Güllüoğlu irtibat tel, Faruk Güllüoğlu canlı destek, Faruk Güllüoğlu müşteri temsilcisi, Faruk Güllüoğlu şikayet hattı, Faruk Güllüoğlu müşteri hizmetleri numarası, Faruk Güllüoğlu çağrı merkezi numarası, Faruk Güllüoğlu iletişim numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu