Bilgi Arşivi

Farba Otomotiv İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Farba Otomotiv İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Farba Otomotiv İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Farba Otomotiv İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Farba Otomotiv İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Farba Otomotiv iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

1979 senesinde Bursa’da kurulan şirket, bir süre Cibie Lisansı ile çalışmalarını sürdürdükten sonra 1992-2000 yılları içinde alınan Koito ve Valeo lisanslarını ile bi hayli hızlı bir büyüme yakalayan şirket, zaman içinde ülkemizde bulunan otomotiv OEM’lerinin ana tedarikçilerinden biri olmayı başarmıştır.

Şirket, 2011 senesinde Alman menşeili odelo şifrketinı satın alarak global bir marka olma yolunda önemli bir adım atmıştır. Satın alımdan kısa bir süre sonra Gebze-Çin ve VLE fabrikalarını devreye alarak üretim kapasitesine büyük yatırımlar gerçekleştiren Farba, modern tesisinde, yetkin çalışanları ve ileri teknoloji ekipman ve makina parkı ile far ve arka stop lambaları ve elektronik PCB üretimini sürdürmektedir.

Farba Otomotiv İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuFarba Otomotiv İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Farba Otomotiv İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bursa ve yurtdışı tesislerinde faaliyetlerine hızla devam eden Farba,  gelişim ve müthişlik hedefini tercih ederek tüm paydaşlarının tatminiyetini hedefleme misyonu ile yetkin iş gücüne oldukça önem vermektedir. Bu bağlamda farklı meslek gruplarından çok sayıda iş başvurusu kabul etmektedir. Başvurular kariyer.net adresi aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

Firma’nın kariyer.net adresinde bulunan tüm iş ilanlarına bi hayli hızlıca başvuruda bulunmak için bi hayli basit iki adım bulunmakta.

Bu adımlardan birincisi eğer öncedenden oluşturmadıysanız yeni bir hesap oluşturmak. İkinci ve son adım ise hesabınızı oluşturduktan sonra ise güncel bilgi ve tecrübelerinizi detaylıca içeren ve özenle hazırlanmış bir özgeçmişi oluşturduğunuz bu hesaba eklemek.

Siteye kayıt olmak için ilk kez sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklamalı ve detaylarınızi girerek üyelik işlemlerini tamamlamalısınız. Dilerseniz bir diğer seçenek olan Facebook üzerinden kayıt olma olanağını da kullanabilirsiniz.

Siteye kayıt olduktan sonra şirketin güncel olarak yayında olan tüm iş ilanlarına hesabınıza eklediğiniz özgeçmişinizi tercih ederek tek bir tıklama ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Firma adı altında kariyer fırsatı yakalamak için bir diğer seçenek ise şirketin resmi web adresinde yayımlanan iş ilanlarına başvuruda bulunmak. Bunun için yazımızın devamında linkini bulabileceğiniz şirketin İş Başvuru sayfasını kullanabilirsiniz.

Kariyer.net adresindeki iş ilanlarını sitemizden ayrılmadan aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olan tablo ve linkleri tercih ederek sorunsuz bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Farba Otomotiv İş İlanları

Sektörün önder markalarından bir tanesi olarak devamlı büyüme gösteren Farba, bu bağlamda her geçen gün istihdam alanları açarak işçi alımlarına sürdürmektedir. Firmanın işe alım süreci ile alakalı daha kapsamlı kapsamlı bilgilere İnsan Kaynakları sayfası ile varabilirsiniz.

Farba Otomotiv’in yayımlanan tüm güncel ilanların sitemiz üzerinden sorunsuz bir biçimde inceleyebilir, tüm ilanlara tek bir tıklama ile varabilirsiniz.

NoPozisyonlarLokasyon
1Satış MühendisiKocaeli
2Kaplama MühendisiKocaeli
3Proses Kaplama MühendisiKocaeli
4Laboratuvar UzmanıKocaeli
5Genel BaşvuruKocaeli
6Proses Test TeknisyeniKocaeli
7Lojistik MühendisiKocaeli
8Proses Montaj MühendisiKocaeli
9Malzeme Planlama MühendisiKocaeli

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu