Bilgi Arşivi

Faik Sönmez İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Faik Sönmez İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Faik Sönmez İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Faik Sönmez İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Faik Sönmez İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Faik Sönmez’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Faik Sönmez bünyesine dahil olup Faik Sönmez’e iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Faik Sönmez işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Faik Sönmez’in açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1950 senesinde İstanbul’da gelen siparişler üzerinden çalışmalarına başlayan Faik Sönmez, kıza zaman içinde İstanbul çevresinin en fazla rağbet gören kadın terzilerinden biri oluyor. Siparişlerden gelen dikiş ve kalıp bilgisini konfeksiyon alanına aktararak 1972 senesinde bu alana giriş yapan Faik Sönmez, 20 yılı aşan deneyimi ile Türk kadınının ölçülerine tam uyan kalıplar hazırlamaktadır.

Faik Sönmez her sezonda 35.000 çeşit kumaş içinden detaylı eleme aşamasından sonra yalnızca 150 çeşit kumaşı koleksiyonlarında kullanıyor.

Faik Sönmez İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuFaik Sönmez İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Faik Sönmez İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Modanın geleciğini hazırlayan Faik Sönmez adı altında kariyer fırsatı yakalamak ve bu ekipte yer almak için yapılması gerekenler kolay bir şekilde.

İlk olarak secretcv.com yahut kariyer.net gibi kariyer portallarına giderek Faik Sönmez’in güncel iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz. Bu siteler üzerinde bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunmak için bir adet CV’nizi bu adreslere yüklemeniz gerekmektedir. Güncel detaylarınızi içeren özgeçmişinizi sisteme yükledikten sonra Faik Sönmez’in tüm ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Diğer bir alternatif olarak Faik Sönmez’ in resmî web adresi olan faiksonmez.com adresine giderek sitenin alt bölümünde bulunan İnsan Kaynakları yazısına tıklayarak açılan sayfada listelenen açık pozisyonları gözlemleyebilirsiniz.  Yine aynı adreste bulunan insan kaynaklarına CV’nizi e-posta olarak göndererek de iş başvurusunda bulunmanız olabilecek.

Secretcv.com ve kariyer.net adreslerine gitmeden de aşağıdaki linklerden Faik Sönmez’in güncel iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

Faik Sönmez İş İlanları

69 yıllık köklü bir tarihe sahip Faik Sönmez çalışanlarına verdiği önem ile rakipleri içinde öne çıkan bir marka. Uzun tarihinde birden fazla zorluğun üzerinden gelerek çalışanları için güvenli bir liman olmayı başaran Faik Sönmez, standartların üzerindeki insan kaynakları ile çalışanlar için vazgeçilmez bir firma.

Kariyer.net İş İlanları

NoPozisyonlarLokasyon
1Kategori Planlama Yöneticisiİstanbul(Avr.)

Secretcv.com İş İlanları

NoPozisyonlarLokasyon
1Prova Mankeni 50 Bedenİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu
2Nişantaşı Cadde Mağaza Satış Danışmanıİstanbul Avrupa
3Makastarİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu
4Prova Mankeni 48 Bedenİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu
5Prova Mankeni 56 Bedenİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu
6Prova Mankeni 46 Bedenİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu
7Oasis Bodrum AVM Mağaza Satış DanışmanıMuğla
8Oasis Bodrum AVM KasiyerMuğla
9Arastapark AVM Mağaza Satış DanışmanıKocaeli
10Ürün Transfer Ve Raporlama Sorumlusuİstanbul Avrupa
11Kalite Kontrol Personeliİstanbul Avrupa
12Arastapark AVM Mağaza Satış DanışmanıKocaeli
13Ankara Mağaza Müdür YardımcısıAnkara
14Genel Merkez Depo Personeliİstanbul Avrupa
15Cevahir AVM Mağaza Müdür Yardımcısıİstanbul Avrupa
16Satış Danışmanı AnkaraAnkara

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu