Müşteri Hizmetleri

Faik Sönmez Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Faik Sönmez Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Faik Sönmez Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Faik Sönmez Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Faik Sönmez Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Faik Sönmez, 1950 senesinde ısmarlama siparişler üzerine dikiş yapan bir terzi olarak giyim sektörüne ilk adımını atmıştır. Kısa zamanda İstanbul’da ün kazanan ve aranılan terzilerden birisi olan Faik Sönmez, 1972 senesinde kadın giyim sektörüne bu kez de konfeksiyon olarak adım atıyor. 67 yıllık firma, kalıp ve prova tecrübesiyle birlikte uygun fiyat – yüksek kalite misyonundan vazgeçmiyor. Ismarlama dikişle başlayan serüven, önce konfeksiyon atölyelerine uzanıyor ardından da büyük bir markalaşmaya doğru sıra sıra ilerliyor. Geçmişten gelen ısmarlama dikiş ve prova bilgisi, Türk kadınının vücut ölçülerine uygun kalıpların hazırlanmasında büyük avantaj sağlıyor.

Günümüzde baktığımız zaman geçmişten gelen tecrübelerini çağımız modasıyla harmanlayan Faik Sönmez, moda sektöründe vizyonun temsilcisi olmaya devam etmekte. Faik Sönmez, her sezon için çalışmalara bir önceki sezondan başlıyor. Her sezon için 35.000 kumaş inceleniyor, binlerce kumaş detaylı olarak deneniyor ve koleksiyonlarında yüzlerce farklı kumaş kullanılıyor. İnce işçilik ve detaycılık, kumaşın değeri ve trende uygun tasarımlar Faik Sönmez’i hala Türkiye’nin kadın giyim sektöründeki markalarından birisi haline getiriyor. Çalışanları, uzun seneler boyunca Faik Sönmez ile çalışmış ve işleyişi bilen bir ekip olmasının bunun yanında 6 ay öncesinden çalışmalara başlanıp aşağı yukarı 1000 model numunesi dikiliyor. Bunların içinden yine aşağı yukarı 400 model hayata geçiriliyor. Türkiye’nin İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Bursa, Eskişehir, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Trabzon şehirlerinde hizmet veren Faik Sönmez, yurt dışında ise Kazakistan’ın Astana şehrinde ve Azerbaycan’ın Bakü şehrinde hizmet vermekte.

Faik Sönmez’in 212’li iletişim numarası ve mail adresi bulunmaktadır. Aşağıda verilen iletişim bilgilerinden iletişime geçerek öneri, istek, şikayetinizi iletebilir ürünler ile ilgili bilgi elde edebilirsiniz.

Faik Sönmez Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
FAİK SÖNMEZ TEKSTİL SANAYİ ve TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Adres      : Merkez Mah. Silahşör Cad. No:38 34381 Bomonti / ŞİŞLİ – İSTANBUL
Telefon   : 0212 225 21 21
Faks         : 0212 225 20 83
E-posta   : info@faiksonmez.com

Arama Kelimeleri:
 Faik Sönmez iletişim bilgileri, Faik Sönmez telefon no, Faik Sönmez irtibat tel, Faik Sönmez canlı destek, Faik Sönmez müşteri temsilcisi, Faik Sönmez şikayet hattı, Faik Sönmez tüketici ilişkileri danışma hattı, Faik Sönmez Genel Müdürlük

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu