İnternet

Facebook Gizli Profil Görme 2021 Gerçek mi?

Facebook Gizli Profil Görme 2021 Gerçek mi?, faydalı bilgiler bölümümüzde Facebook Gizli Profil Görme 2021 Gerçek mi? ile alakalı detayları verelim istedik.. Facebook Gizli Profil Görme 2021 Gerçek mi? arayışınızın yanıtları makalemizde.. 

Facebook Gizli Profil Görme 2021 Gerçek mi?

  • 1 Facebook Arkadaş Olmadan Profil Görme
  • 2 Facebook Gizli Hesap Profil, Fotoğraf, Arkadaş Listesi ve Story Görme

Bu başlıktan önce Facebook’ta gizli tutulan profilleri görmek hemen hemen imkansızdı. Lakin size yeni ve güzel haberlerimiz var. Son güncelleme aracılığıyla artık Facebook gizli profil görme olabilecek. Bu özellik senelerdan beri araştırılan şeylerden biriydi. Artık herkes merak ettiği birinin gizli hesap profilini ve fotoğraflarını hatta dostlarını görebileceklerdir.

Not: Gizli profil görme genelde imkansız olarak bilinmektedir. Facebook gizli hesapların gizliliğini korumak için daha ciddi adımlar atarak güncellemeler yapıyor. Lakin bazı yöntemler uygulanarak facebook gizli profillere bakma yapılabildiği de söylentiler içindedır.

Facebook Arkadaş Olmadan Profil Görme

Sizde Facebook arkadaş olmadan profil görme işlemini yapmak istiyorsanız; bunun için aşağıdaki yöntemi uygulayabilirsiniz.

Facebook’ta gizli tutulan fotoğrafı görmek için, iki farklı yapılabilecek yöntem mevcuttur. Bunlar aşağıda listelenmiştir.

  • Profil bilgisini görmek istediğiniz insana mesaj gönderin.
  • Facebook, bir süreliğine mesaj attığınız birinin profilini gösterir.
  • Bu ilk etapta karşıdaki kişi size yanıt verdiğinde profilini gözlemleyebilirsiniz.
  • Mesaj gönderirken bir soru sormayı tercih edebilirsiniz. Bunun yanında yanıt alma olasılığınız daha yüksektir.

Facebook Gizli Hesap Profil, Fotoğraf, Arkadaş Listesi ve Story Görme

Facebook bu hususta çok sıkı önlemler almıştır. Yukarıda gösterilen yöntem ile fotoğrafını gözlemleyebilirsiniz. Lakin facebook gizli hesap arkadaş listesi görme veya hikaye görme gibi işlemler adeta imkansızdır. Çünkü Facebook’ta arkadaş olmadığınız bireylerin bu tür bilgilerine ulaşamazsınız.

Araştırma yaptığımızda bunun olabilecek olduğunu söyleyen sayfalara ulaşsak da genel anlamda denediğimiz hiçbir yöntem çalışmadı. Bunun nedeni ise Facebook’un gizli yani kapalı hesaplar ile alakalı bilgileri hiç bir biçimde bir başkasına sunmayışıdır.

Lakin şöyle bir yöntem uygulanabilir; Sahte bir hesap açıp üyelik hesabınızı düzenledikten sonra profilini görmek istediğiniz insana arkadaşlık isteği gönderebilirsiniz. Eğer istek gönderdiğiniz kişi takip talebinizi onaylarsa profilindeki bilgilere varabilirsiniz.

Arkadaş listesini dostlarına gizleyen birinin arkadaş listesinde kimler olduğunu göremezsiniz. Lakin yaptığı son paylaşımlara gelen beğenilerden kimlerin beğendiğine bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu