Müşteri Hizmetleri

Faber-Castell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Faber-Castell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Faber-Castell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Faber-Castell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Faber-Castell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Faber-Castell çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Faber-Castell müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Faber-Castell şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Faber-Castell müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Faber-Castell Almanya merkezli olarak 1761 senesinde kurulmuştur. Yazı ve resim yapmak için araç geçler üretip satışa sağlamaktadır. Türkiye yöneticiliğini ve tedarikçiliğini Adel şifrketi üstlenmektedir. Faber-Castell ürünlerinin çoğunluğu Malezya’da, lüks pahalı ürünleri ise Almanya’da üretimi sağlanmaktadır. Dünyaca ünlü olan firma, yurdumuzda de adını duyurmuş durumdadır. Sektörünün önder markasıdır.

Faber-Castell’in üretip piyasaya sürdüğu ürün kategorileri şu biçimdedir; Kalemler, Boyama Ürünleri, Silgiler, Aksesuarlar, Yapıştırıcı & Düzelticiler, Uçlar, Kalemtıraşlar, Markörler, Textlinerlar, Yapışkan Notluklar, Oyun Hamurları, Defterler, Dosyalar, Sanatsal Ürünler, Teknik Çizim Ürünleri, Makaslar, Oyun & Eğitim, Yazım & İşaretleme, Sanat & Grafik, Fine Writing, Defter, Resim Defteri & Dosyalama, Çantalar & Kalem Çantaları, Teknik Çizim, Creative Studio, Proje Çantaları.

Faber- Castell Çağrı Merkezi Numarası

Kalemler ufaklükten bu yana herkesin ihtiyacı olmuştur. Anasınıfından önce bile çocuklarımız için aldığımız boya kalemleri onların güzel vakit geçirmelerini sağlamaktadır. Bütün renklerin bir arada bulunduğun renk cümbüşleri ile miniklerin ne kadar sevindiğini hepimiz biliriz. Boya kalemi, pastel boya, keçeli kalem, sulu boyalar ufaklerimizin okula ısınmaya ve alışmaya çalıştığı zamanlarda severek kullandıkları ürünler içindedır. Faber Castell değeri ile uzun senelerdan beri kırtasiye ürünlerini bizlere sunan bir markadır. Kurşun kalemden silgiye kadar, tükenmez kalemden resim defterine kadar aradığınız bir çok ürünü bu marka içinde bulacaksınızdır. Sadece çocuklarımız için değil, büyüklerin de kullandığı her çeşit kalem ve yazım gereçleri bu ünlü markada bulunmaktadır. Kişilerin istek ve dilekleri için de çağrı merkezleri oluşturulmuştur. Her türlü konu ile ilgili çağrı merkezlerini arayabilirsiniz. Faber-Castell çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Faber- Castell Müşteri Hizmetleri Numarası

Bir Alman markası olan Faber Castell 250 yıldan beri üretmiş olduğu kırtasiye gereçlerini bireylere sağlamaktadır. 10 ülkede bir çok üretim yaptığı yerleri bulunmaktadır. 23 ülkede satış şifrketi bulunan kurumsal bir markadır. Küçük büyük herkesin ihtiyacı olan kalem, silgi, yapıştırıcı, oyun hamuru, teknik çizim araç ve gereçlerini üretmektedir. Üretilen malzemelerin hammaddesi olarak ağaç kullanıldığı için; bir çok sosyal sorumluluk projesinde de imzası bulunmaktadır. Her yıl milyonlarca ağacın yetiştirilmesi için de destek vermektedir. Bu denli kaliteli ürünlerle karşınızda bulunan firma bireylerin her türlü istek, dilek, öneri ve şikayetlerini de önemsemektedir. Bu hususta çağrı merkezlerini kurmuştur. 0 850 224 23 35 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir ve her hususta bilgi alabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Faber-Castell müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Faber- Castell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Faber Castell müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurmak isteyenler yukarıdaki numarayı arayabilirler. Ayrıca faber-castell.com.tr adresini ziyaret ederek orada bulunan iletişim formunu doldurarak da istek ve dileklerinizi gönderebilirsiniz. Yurdumuzda Adel şifrketi markanın ürünlerini tedarik etmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Faber-Castell müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Faber- Castell Şikayet Hattı

Faber Castel ürünlerini bir çok seçkin mağazada, her il ve ilçede bulunan kırtasiyelerde bulacaksınızdır. Ayrıca internet sitesinden de sipariş vermeniz olabilecekdür. Uluslararası bir satış ağına sahip olan marka bireylerin her türlü şikayetlerini de önemsemektedir. Firmanın ürünlerinden tatmin kaldıklarınız ile ilgili şikayet oluşturmanız olabilecekdür. Bu hususta sizlere müşteri hizmetleri yardım edecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Faber-Castell müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Faber-Castellşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Faber-Castell’in 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla ürünler ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden Faber-Castell’e bildirebilirsiniz.

Faber-Castell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 224 23 35

Arama Kelimeleri: faber-castell iletişim bilgileri, faber-castell telefon no, faber-castell irtibat tel, faber-castell canlı destek, faber-castell müşteri temsilcisi, faber-castell şikayet hattı, faber-castell müşteri hizmetleri numarası, faber-castell çağrı merkezi numarası, faber-castell iletişim numarası, faber-castell çağrı merkezi, faber-castell müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu