Müşteri Hizmetleri

EZGLOBAL müşteri hizmetleri – Çağrı merkezi – Telefon numarası

EZGLOBAL müşteri hizmetleri – çağrı merkezi – telefon numarası, en fazla aranan numaralar bölümünde EZGLOBAL müşteri hizmetleri – çağrı merkezi – telefon numarası başlığı altında telefon numarasını paylaştık. EZGLOBAL müşteri hizmetleri – çağrı merkezi – telefon numarası ile hemen ulaşım sağlayın..

EZGLOBAL müşteri hizmetleri – çağrı merkezi – telefon numarası

Hızlı Erişim

  • 1 Ezglobal Güvenilir mi? Nasıl Üye Olunur?
  • 2 Ezglobal Satın Alma Nasıl Yapılır?
  • 3 Ezglobal Hilesi Kaç Bilgisayarda Geçerlidir?
  • 4 Ezglobal Destek Merkezi İletişim Bilgileri
  • 5 Ezglobal Hile Çeşitleri Nelerdir?
  • 6 Ezglobal’de Ödeme Seçenekleri Nelerdir?
  • 7 Ödeme Otomatik İşleniyor mu? Ödeme Sonrası Talep Açmak Gerekiyor mu?

EZGLOBAL Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08504410614

Counter Strike oyunu oynayanların son haftalarda online olarak sunulan değişik bir versiyonu olarak CS:GO oyununa yönelik hile geliştiriciliği sunan, geliştirdiği hile yazılımı ile bambaşka bir deneyim sunan EzGlobal, günümüzün en büyük markalarından biridir.

Sıradan hileler gibi Cs:Go dosyalarına elde edilen hilelerin çok daha dışında, loglarda herhangi bir biçimde kaydedilmeyen ve oyunun offsetleri ile oynamadan goğrudan kolaylık sağlayan bu EzGlobal, bugün en iyi biçimde sizlere oyun oynarken hile yapabilme olanağını sunar.

Ezglobal Güvenilir mi? Nasıl Üye Olunur?

Dünyada hesap garantisi sunan tek marka olan EzGlobal Yazılım ile birlikte Cs:Go hile satın alabilir ve kullanabilirsiniz. Güveneceğiniz bu platform için Üye girişi veya Üye olmak için internet sitesine giriş yaptığınızda sağ üstte bulunan butonu ile eksiksiz biçimde bilgileri doldurarak üye olabilirsiniz.

Ezglobal Satın Alma Nasıl Yapılır?

Üye olduktan sonra eğer satın alım yapmak istiyorsanız hesabınıza bakiye yüklemeniz gerekir. Bunun için bakiye seçip ödemenizi tamamlayıp daha ardından ne satın almak isteğe göre dilediğiniz biçimde alabilirsiniz. Hesabım- Program Süresi butonu ile birlikte hesabınıza dilediğiniz her zaman tanımlayabilirsiniz.

Ezglobal Hilesi Kaç Bilgisayarda Geçerlidir?

EzGlobal Yazılım satın aldıktan sonra hileyi kullanacağınız bilgisayar sayısı 1’dir. Yazılımı tek bir bilgisayarda tercih ederek hileyi başka bir bilgisayara eşleştirmek istiyorsanız Destek sistemi üzerinden ekip ile görüşebilir ve bilgi alabilirsiniz. Bu durumda lisans sıfırlanır ve tekrardan yeni bilgisayara tanımlanma imkânı sunulur. Bu işlemin hizmet bedeli ise 5 TL’dir.

EZGLOBAL Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08504410614

Ezglobal Destek Merkezi İletişim Bilgileri

Satın alım süreçlerinizle alakalı merak ettiğiniz her şeyi sormak, CS:Go hilesi ile ilgili yaşadığınız tüm teknik konularda destek almak için Ezglobal müşteri hizmetleri ile telefonda görüşebiliyorsunuz.

Ayrıca dilerseniz yazılı olarak ulaşacağınız konularda da sisteme üye girişi yaptıktan sonra https://www.ezglobalyazilim.com/destek.html üzerinden bilgi alabilir, istediğiniz biçimde de destek sağlanmasını talep edebilirsiniz.

Ezglobal Hile Çeşitleri Nelerdir?

Ezglobal’de Cs:Go hile satın alırken kullanacağınız 2 tür hile çeşidi yer alıyor. Bunlardan biri Multi-Hile olarak geçiyor. Bir diğeri ise Skin Changer şeklindedir. Siz de bu seçeneklerde size uyan ile devam edebilir ve istediğiniz hileyi satın alarak, harika bir oyun deneyimini yaşayabilirsiniz.

Ezglobal’de Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Hile satın almak istediğinizde ödeme yaparken kullanacağınız ödeme seçenekleri olarak kredi kartı kullanabileceğiniz gibi banka kartı veya diğer ön ödemeli kartları kullanabilirsiniz. Kredi kartı olarak Visa, Mastercard veya Maestro kart geçmektedir. Aynı zamanda İninal kartlarla da ödemelerinizi uygulayabilirsiniz.

Bunların dışında ise 100 TL ve üzerinde yapacağınız tüm alışverişlere yönelik Steam cüzdan kodu ile de ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Ödeme Otomatik İşleniyor mu? Ödeme Sonrası Talep Açmak Gerekiyor mu?

Ödeme yaptıktan sonra ödemeler, satın alım işlemleri anında işlenmektedir. 7-24 otomatik biçimde otomatik olarak eklenir olan bu sistemde anlık olarak bakiye görünür, anlık satın aldığınız tüm talimatlarınızda işleme alınır. Ek bir şey yapmanız gerekmemektedir.

Her türlü soru ve problemlerinızda iletişime geçebileceğiniz, ödeme hatalarında veya ödeme ile alakalı yaşanan sorunlarda goğrudan e-posta ile görüşme sağlayabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki e-posta adresini kullanabilirsiniz:

Ezglobal E-posta adresi: [email protected]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu