Başvurular

Eyüpsultan Belediyesi 36 Memur ve Personel Alımı İŞKUR’da 2022

Eyüpsultan Belediyesi 36 Memur ve Personel Alımı İŞKUR’da 2022, iş başvuruları bölümünde Eyüpsultan Belediyesi 36 Memur ve Personel Alımı İŞKUR’da ile ilgili bilgi aktaracağız. Eyüpsultan Belediyesi 36 Memur ve Personel Alımı İŞKUR’da ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Eyüpsultan Belediyesi 36 Memur ve Personel Alımı İŞKUR’da

İstanbul Eyüpsultan Belediyesi adı altında istihdam edilmek üzere işçi alımı yapıyor. İlana göre 2 Tekniker, 3 Veri Giriş Elemanı, 4 şoför, 11 destek personeli, 7 öğretmen, 2 erg terapist, 1 odyolog, 5 özel eğitim öğretmeni, 1 destek personeli alımı ile birlikte toplam 36 işçi alımı yapıyor.

36 Memur Alımı İçin Başvuru Şartları

Tekniker alımı için minimum ilkokul mezunu ve sıhhi tesisat ve elektrik yahut bakım onarımcı yahut marangozluk vb. alanlarının minimum birinden sertifika sahibi olmak.

Veri giriş elemanı alımı için minimum lise mezunu olmak.

Şoför alımı için minimum ilkokul mezunu olmak, minimum B sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları gerekmektedir.

Destek personeli alımı için minimum ilkokul mezunu olmak.

Öğretmen alımı için Üniversitelerin Eğitim fakülteleri bölümlerinden mezun olmak.

Erg terapist alımı için üniversitelerin sağlık bilimleri fakültesi fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümü 4 yıllık lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların bu bölümün stajını tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Odyolog alımı için üniversitelerin odyoloji lisans bölümü mezunu olmaları gerekmektedir. İşitme cihazları hususunda bilgi sahibi olmaları gerekmektedir.
Özel öğretim öğretmeni alımı için üniversitelerin özel eğitim öğretmenliği bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

Destek personeli alımı için sağlık bilimleri fakültelerinin fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümü 4 yıllık lisans mezunu olmak.

istanbul-eyupsultan-personel-alimi.jpg

Başvurular Ne Zaman Nasıl Yapılır?

Başvurular 25 Aralık 2021 tarihinde başlamış olup 31 Ocak 2021 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular kariyer.ibb.istanbul adresi üzerinden yapılacaktır. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu