Bilgi Arşivi

Eyfel Parfüm İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Eyfel Parfüm İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Eyfel Parfüm İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Eyfel Parfüm İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Eyfel Parfüm İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Eyfel Parfüm’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Eyfel Parfüm  bünyesine dahil olup şirkete iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir Eyfel Parfüm işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Eyfel Parfüm’ün  açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Eyfel Parfüm İstanbul Üsküdar’da 2009 senesinde ilk mağazası ile yaşamına başlayan Eyfel parfüm, çok geçmeden bi hayli beğeni alan parfümler içinde kendine yer edinmeyi başarmıştır. 2 sene içinde bayilik vermeye başlayan Eyfel parfüm kısa zaman zarfında yurt içi ve yurt dışında 2000 mağaza sayısında ulaşmış ve alternatif parfüm sektöründe Türkiye’nin en fazla mağazasına sahip marka olmuştur. Bu bi hayli hızlı büyüme oranını ileriki senelerde da korumak isteyen firma, bundan dolayı yüksek miktarda işçi alımı gerçekleştirmektedir.

17’den fazla ülkeye kadın ve erkek parfümlerinin bunun yanında kolonya, ortam kokusu ve ortam spreyleri olmak üzere birden fazla kalemde ihracat yapmaktadır.

Eyfel Parfüm İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuEyfel Parfüm İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Eyfel Parfüm İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eyfel Parfüm’de kariyer sahibi olmak bir tık kadar kolay.  Eyfel Parfüm iş başvurularını mağazalara CV’niz ile birlikte yapacağınız başvurular ile gerçekleşebilmektedir. Ayrıca isteğe göre kariyer.net üzerinden üyelik işleminizi bitirdiktan sonra Eyfel Parfüm’ün açık pozisyonlarına da başvuruda bulunabilirsiniz.

Firma ek olarak kariyer hedefi olanlara İstanbul/Tuzla’da bulunan genel merkez üzerinden yüz yüze başvuru olanağı da sağlamakta. Genel merkez adresi https://www.eyfelparfum.com/kariyer adresi üzerinden görüntülenebilir.

Eyfel Parfüm İş İlanları

Eyfel Parfüm yalnızca 10 yıl içinde 2000’e yakın mağaza açarak gücünü ispatlamıştır.  Personel alımını da bu hız ve kararlılıkla gerçekleştiren Eyfel Parfüm, çalışanlarına bir çok fırsat ve avantaj sağlamaktadır. İş başvurularında her zaman adil davranmayı kendilerine politika edinmişlerdir.

Firma işe alımlarda mevcut strateji ve gereksinimlerine göre pozisyon açmakta ve bu pozisyonlara en uygun adayları yerleştirmektedir. Yurt içi ve dışında binlerce mağazası bulunması sebebiyle Eyfel Parfüm’de çalışmak isteyen adaylara yüksek miktarda alternatif ve seçenekler sağlamaktadır.

Personel alımları şirketin genel merkezinden yüz yüze yapılabileceği gibi kariyer.net üzerinden de yapılabilmektedir.

 

NoPozisyonlarLokasyon
1Mağaza Satış Temsilcisiİstanbul (Tümü) +7 il daha
2Grafik Tasarım Sorumlusuİstanbul(Asya)
3Bölge Sorumlusuİstanbul (Tümü), İstanbul(Asya)

 

Eyfel Parfüm İş Başvuru Formu

Eyfel parfümde çalışmak istiyorsanız yukarıdaki kariyer linkine tıklayıp başvurunuzu yapabilir, mağazalardan bizzar başvuru yapabilir yahut şirketin web sitesinde bulunan İnsan Kaynakları sekmesinden Eyfel Parfüm iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu