Müşteri Hizmetleri

Evony Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evony Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Evony Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Evony Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Evony Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evony çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Evony müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Evony şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Evony müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Evony Çağrı Merkezi Numarası

Covid 19 salgını ile birlikte maske kullanımında artış görülmüştür. İnsanların kendini koruması için maske mesafe ve hijyen de bi hayli önem kazandı. Taşıyıcı olan veya hastalık mikrobunu kapmak istemeyen bireyler özellikle maske konusuna önem vermeli ve kalabalık mekanlarda maskesiz dolaşmamalıdır. Evony, hijyen ve temizlik hususunda 33 yıllık geçmişe sahip bir firmadır. Hayat Kimya aracılığıyla kurulmuştur. 2013 senesinden beri de pazarda yerini almıştır. İlk zamanlarda yalnızca yetişkin bakım ürünlerini üretirken 2020 senesinden beri ise yetişkin pedi, emici külot, mesane pedi gibi ürünlerle ihtiyacı olan bireylere de seslenmektedir. Kaliteli, rahat bir hayat sürmek isteyenler markanın ürünlerini kullanabilirler. Pandeminin başlamasıyla birlikte maske üretimine ağırlık verilerek 3 katlı, yumuşak elastik kulaklı maskeleri üretmeye başlamıştır. Konuyla alakalı istek, dilek ve önerileriniz için çağrı merkezlerini arayarak ayrıntılı bilgilere varabilirsiniz.

Evony çağrı merkezi numarası 0216 554 40 00 nolu telefondan varabilirsiniz.

Evony Müşteri Hizmetleri Numarası

Evony maskelerinde aldığınız nefes filtrelenip %99’a kadar bakteri koruması sağlamaktadır. Bu durum dışarıdan alınması olabilecek olan mikroplar için bi hayli mühimdir. Yumuşak dokuda üretilen maskeler her yüze ve bedene uygun olarak dizayn edilmiştır. Pamuklu dokusu ile kulaklarınızı acıtmayan bir esnemeye sahiptir. Kendinizin ve sevdiklerinizin muhafaza edilmesi için rahat ürünler tercih edenler şirketin ürünlerini kullanabilir. Farklı renklerde ve desenlerde olanları tercih edebilirsiniz. Büyükler veya ufakler için değişik bedenler ve renkler de bulunmaktadır. Maske paketleri 10’lu veya 50’li olmaktadır. Siyah beyaz rengin dışında sarı, pembe, yeşil, mavi veya desenli olanlarını tercih edebilir ve kıyafetinizle de bütünlük elde edebilirsiniz. Maskeler yaşamımızda bi hayli fazla yere sahip olduğu için onların modeli de zevkimize uygun olmalıdır. Firmanın ürünlerini almak isteyenler bir çok E ticaret platformlarından alışveriş yapabilirler. Trendyol, hepsiburada, n11, gittigidiyor, ptt avm, Amazon sitelerini incelerseniz bütün ürünlere rastlayabilirsiniz.

Evony müşteri hizmetleri numarası 0216 554 40 00 nolu telefondan varabilirsiniz.

Evony Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Evony müşteri hizmetleri ile direkt bağlantı kurmak isteyen bireyler 0216 554 40 00 numarasını arayarak görüşme yapabilirler. Ayrıca sosyal platform hesaplarınız üzerinden takip edebilirsiniz.

Evony müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 554 40 00 nolu telefondan varabilirsiniz.

Evony Şikayet Hattı

Evony yetişkin ve çocuk bakım ürünleri alanlar, ürünlerden şikayetçi olanlar, farklı sorunlarla karşılaşanlar şikayetlerini müşteri hizmetlerine bildirebilirler. Yapılan şikayetler değerlendirilip en kısa bir sürede giderilecektir.

Evony şikayet hattı 0216 554 40 00 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Evony müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Evony şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Evony Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 554 40 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Evony çağrı merkezi numarasına 0216 554 40 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Hayat Kimya San. A.Ş.

Genel Merkez Adresi : Altunizade, Mahir İz Cd. No:25, 34662 Üsküdar/İstanbul

Çağrı Merkezi İletişim Telefon No : 0216 554 40 00

Arama Kelimeleri: Evony iletişim bilgileri, Evony telefon no, Evony irtibat tel, Evony canlı destek, Evony müşteri temsilcisi, Evony şikayet hattı, Evony müşteri hizmetleri numarası, Evony çağrı merkezi numarası, Evony iletişim numarası, Evony çağrı merkezi, Evony müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu