Müşteri Hizmetleri

Evmanya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evmanya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Evmanya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Evmanya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Evmanya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evmanya çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Evmanya müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Evmanya şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Evmanya müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Evmanya, Hepsiburada.com önceliğinde kurulmuş olan ev dekorasyon satışlarının olduğu online alışveriş sitesidir. Evmanya’da bulunan ürün kategorileri şu biçimdedir; mobilya, ev tekstili aydınlatma, mutfak, dekorasyon & ev düzenleme, elektronik, banyo, kişisel bakım, süpermarket, yapı market & bahçe.

Evmanya, Hepsiburada.com’un güvencesiyle üyelerine hizmet vermektedir. Onlarca bölümde bulunan binlerce ürün kategorisi ile üyelerine bol seçenek sağlamaktadır. Ayrıca yaptığı indirim ve kampanyalarla en gözde online alışveriş sitelerinden birisi olmuştur.

Evmanya Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin dekorasyon alışveriş sitesi olan evmanveyan evinize dair tüm alışverişlerinizi uygulayabilirsiniz. Dekorasyon fikirlerini ürünlerle bağlayarak sizlerle buluşturuyoruz. Yenilikçi tasarımlar, renklerin uyumu, rahat rahat ürünler evinize dair her şey burada. Sattığımız ürünlerin her zaman arkasındayız ve üyelerimizin bizi tercih etmelerinin sebebi ürünlerimizin değerinden ve güvenilirliliğinden geçmekte. Oldukça fazla olan ürün yelpazemiz aracılığıyla sizlere hizmet sunmaktayız. Sıkıntı duyduğunuz her hususta varsa öneriniz ve istekleriniz bizimle rahatlıkla görüşme sağlayabilirsiniz. Çağrı merkezi müşteri temsilcilerimiz yaptığınız tüm alıverişlerinizdeki sıkıntılarınızı gidermektedir. Müşteri tatminiyeti bizim için her zaman mühimdir kalitemiz kimliğimiz olduğundan ürünlerimiz garantimiz altındadır. Mesai saatleri içinde çağrı merkezi müşteri temsilcilerimize ulaşabilir sorularınıza yanıt bulacaksınızdır. Evmanya çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Evmanya Müşteri Hizmetleri Numarası

Online olarak yaptığınız tüm alıverişlerde evmanya olarak siz kıymetli üyelerimizin her zaman devamlı yanında olmuşuzdur. Bazı nedenlerden yaşadığınız tüm sıkıntılarınızda ve problemlerinizde internetten yaptığınız tüm alışverişlerde gecikme ve yanlış ürün tesliminde müşteri temsilcilerimizi arayarak varabilirsiniz. Ürünlerimiz firmamızın garantisi altındadır. Sizi sıkıntıya sokacak tüm sıkıntılarınızda ve gecikmelerde 0212 304 20 00 arayarak müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşme sağlayabilirsiniz. Yapılan görüşmeleriniz kalite standartları gereği kayıt altına alınacaktır. Bizimle paylaştığınız detaylarınız korumamız altındadır. Sorunlarınız kısa bir sürede çözüme kavuşturulacak ve size bilgi aktarımı sağlanacaktır. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Evmanyamüşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Evmanya Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Evmanya olarak ev yaşam alanınızda her ne gereksiniminiz varsa ürünlerimizle karşılamaktayız. Bütçenize uygun bir biçimde ev gereksinimlerinizı kaliteli ürünlerle sunmaktayız. Estetik tasarımlarıyla e-ticaret sistemi olan firmamız ev elektroniği ev yaşam ürünlerini sizlerle buluşturuyor. Yukarıda dile getirdiğimiz telefon numiçinden  müşteri hizmetlerimize direk bağlantı sağlayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde tüm sıkıntı ve sorularınıza yanıt alabilirsiniz. Bazı durumlarda yoğunluktan dolayı bize ulaşamadığınız zamanlarda müşteri temsilcilerimiz en kısa zaman zarfında size dönüş sağlayacaktır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Evmanya müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Evmanya Şikayet Hattı

Evmanya olarak siz kıymetli üyelerimizin online olarak aldığınız tüm ürünlerdeki yaşamış olduğunuz şikayetlerde yanınızda olacaktır. www.evmanya.com adresinden de bizlere varabilirsiniz. Yukarıda dile getirdiğimiz telefon numiçinden tüm şikayet ve isteklerinizi bildirebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizin poblemlerinızı en kısa bir sürede çözmeye çalışacak ve sizlere bilgi verecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Evmanya müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Evmanyaşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Evmanya’nın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Evmanya üzerinden vermiş olduğunuz siparişler ile ilgili detaylı bilgi alabilir, ödeme ve ödeme poblemleri ile ilgili bilgi alabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Evmanya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 333 3 386

Arama Kelimeleri: evmanya iletişim bilgileri, evmanya telefon no, evmanya irtibat tel, evmanya canlı destek, evmanya müşteri temsilcisi, evmanya şikayet hattı, evmanya müşteri hizmetleri numarası, evmanya çağrı merkezi numarası, evmanya iletişim numarası, evmanya çağrı merkezi, evmanya müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu