Müşteri Hizmetleri

Evkolik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evkolik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Evkolik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Evkolik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Evkolik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evkolik çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Evkolik müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Evkolik şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Evkolik müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Evkolik Çağrı Merkezi Numarası

2010 senesinde Adana’da e-ticaret sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Evkolik, şu an 10 yılı aşkın tecrübesi ile üyelerine en iyi hizmeti vermeye devam etmekte. Bir evin ve içinde yaşayan tüm bireylerin ihtiyaçları olabilecek aşağı yukarı her şeyi tek çatı altında en uygun fiyatlarla sunmayı amacı olan firma mutfak ürünlerinden kozmetiğe, elektrikli ev cihazlarınden armağanlik eşyalara, temizlik ürünlerine kadar birden fazla farklı bölümdeki ürünleri müşterilerle buluşturuyor. Firma kuvvetli lojistik alt yapısı ve 2000 metrekarelik deposu ile başladığı işe 20000 metrekarelik deposunda devam etmektedir. Ortalama 5 bin çeşit ürün ve kendi alanlarında bi hayli işinde uzman 30 personeli ile yılda ortalama 5 milyon müşteriye hizmet vermektedir. Firma yahut ürünler ile alakalı her türlü sorularınız iletmek, bilgi almak yahut destek talep etmek için 0850 888 47 01 numaralı telefonu arayarak şirketin çağrı merkezine varabilirsiniz.

Evkolik çağrı merkezi numarası 0850 888 47 01 nolu telefondan varabilirsiniz.

Evkolik Müşteri Hizmetleri Numarası

Depo alanlarını genişletip lojistik hizmetlerini büyüterek ve ürün grubunu çeşitlendirerek her geçen gün daha fazla müşterinin gereksinimlerine hitap eden firma ülkemizin en fazla tercih edilen online alışveriş sitelerinden biri haline gelmiştir. Ürünler yahut firma ile alakalı konularda her türlü desteği talep edebileceğiniz müşteri hizmetleri ile de müşteri tatminiyetini en yüksek düzeyde tutmayı hedeflemiştir. 0850 888 47 01 numaralı çağrı merkezi destek hattını arayarak müşteri temsilcileri ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Evkolik müşteri hizmetleri numarası 0850 888 47 01 nolu telefondan varabilirsiniz.

Evkolik Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yılda ortalama 5 milyon müşteriye hizmet veren firma satış sürecinde olduğu gibi satış sonrası zamanda de yanlarında oluyor ve yardıma ihtiyaçları olduğunda müşteri temsilcileri aracılığıyla en iyi çözüm metotlarını sunuyor. Müşteri temsilcilerine goğrudan bağlanabilmek için 0850 888 47 01 numaralı çağrı merkezini aramanız yeterli.

Evkolik müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 888 47 01 nolu telefondan varabilirsiniz.

Evkolik Şikayet Hattı

Firma olası şikayet durumlarında da müşterilerini yalnız bırakmıyor ve şikayet yahut görüşlerine önem veriyor. Firma yahut ürünler ile alakalı herhangi bir şikâyetinizin olması durumunda müşteri temsilcilerine şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Şikayetinize en uygun çözüm en kısa bir sürede müşteri temsilcileri aracılığıyla sizlere ulaştırılacaktır. Şikayet bildirmek için 0850 888 47 01 numaralı çağrı merkezi hattını arayabilirsiniz.

Evkolik şikayet hattı 0850 888 47 01 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Evkolik müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Evkolik şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Evkolik Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 888 47 01

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Evkolik çağrı merkezi numarasına 0850 888 47 01 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : JASPER İTH.İHR.İNŞ.AKARYAKIT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
E-Posta : [email protected]
Telefon : 0850 888 47 01

Arama Kelimeleri: Evkolik iletişim bilgileri, Evkolik telefon no, Evkolik irtibat tel, Evkolik canlı destek, Evkolik müşteri temsilcisi, Evkolik şikayet hattı, Evkolik müşteri hizmetleri numarası, Evkolik çağrı merkezi numarası, Evkolik iletişim numarası, Evkolik çağrı merkezi, Evkolik müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu